Autor Wątek: Z kim chodzisz na silownie?  (Przeczytany 6421 razy)

Longerrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Z kim chodzisz na silownie?
« dnia: Listopad 14, 2016, 10:41 »
W tym temacie wpisujcie z kim chodzicie na siłownie trenować.
Jeśli chodzicie sami również o tym napiszcie.
Ja chodziłem przeważnie z kumplem, zawsze raYniej i do pomocy ktoś był.
A jak to jest u Was?

xXxJonniexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2016, 10:41 »
ja chodziłem sam ale ostatnio kumpel zacz1 ze mna chodzic... hehe tylko ze czasem jest mi go zal jak musi mi podac hantle jak robie klatę czy powiedzmy triceps :D ... bo co tu kłamać za silny nie jest... ale zawsze razniej jest ćwiczyć z kimś niz samemu :D

CharlinePL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2016, 10:45 »
Ja jak zaczynałem chodzić to zaczynał za mna taki typ.
Po miesiącu sie znudzi3o i tak od tej pory chodze sam i szczerze mowi1c nie narzekam

karla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2016, 10:49 »
ja ćwiczę z koksikiem to mój dobry kumpel znamy sie od pićskownicy(a koksik to tak z przekory -oczywiescie jest czysty nic nie bierze, nmo le to takie piesczotliwe :D ) kumple o podobnej sile wiec niema problemów z pomoca, kiedy on jest chory ide sam:D kiedy ja jestem chory idziemy razem :D kiedy jesteśmy obydwoje zdrowi idziemy razem:D
wspieram go kiedy mu sie niechce cwiczyc, on nie musi mi sie zawsze chce:D
hihi to caly koksik troche leniwy ale dobry partner:L

pbaska_Summe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2016, 11:32 »
JA to chodze na siłke roznie raz z 3 kolegami raz z 2, 1 a czasami sam.Ale najlepsze jest to ze jak ćwiczysz samemu, cwiczenia wykonujesz szybciej bo nie wdajesz sie w gadke z kolegami w przerwie miedzy seriami.
:-)

ImatemaplanI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2016, 11:45 »
Ja ćwiczę z bracholem na siłownii u niego w pokoju…. zaczeliomy pare lat temu i co ciekawe prawie zawsze ćwiczymy tymi samymi ciężarami i z regu3y jedziemy po tyle samo ruchow i wyniki też zawsze mamy zbli?one…
dobrze sie ćwiczy z bratem bo jest miedzy nami rywalizacja jak nie wiem i jeden drugiego chce wyprzedzia, jakjeden troche odsoczy to drugi nie ma wyboru i musi gonic…
Ostatnio ćwiczę też u sąsiada w garażu (siłownia 12osoB) ale ćwiczę wtedy maxymalnie w 2-3 osoby, bo potem za dużo wiary sie kreci i nie można sie skupić i jak wiara zagaduje to potem są d3u?sze przerwy miedzy seriami…

xXxAlishaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 14, 2016, 11:50 »
od kiedy zacząłem ćwiczyć to chodze z kumplem jest o podobnej sile co ja wiec jest cosl czasami tylko pojadę sobie na professionala ćwiczyć tal dla odmiany

Ma1k

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 14, 2016, 11:55 »
Ja ćwiczę z takiem dwoma ! są odemnie starsi i sielniejsi ale sila za dużo od nich nie odchodzę ! ale nie raz chodze samemu i nie narzekam nikt mi nie przeszkadza i jest ok.

xXxmarsbadxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 14, 2016, 12:01 »
a ja od zawsze chodziłem sam,tak jak napisał pbaska_Summe nie wdajesz sie w gadke z kumplami tylko sie koncentrujesz na tym co Cie czeka, czyli myślisz o treningu i ćwiczysz z głową a o to w tym wszystkim chodzi.
Czy? nie?

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 14, 2016, 12:03 »
Ja chodziłem na poczatku samemu i to do takiej siłowni, na której mnie nikt nie zna3. prawdę mowi1c nie byłem w tedy zbyt duży i odcina3em sie od znajomych, żeby siary nie robia.

Teraz kiedy troche :lol: podros3em, to chodze przeważnie z kumplem, ale jeszcze ktoś sie zawsze do3o?y.

sterydB

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 14, 2016, 12:08 »
ja chodze, z 2,3,4 kumplami, zależy od dnia

pbaska_Summe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 14, 2016, 12:21 »
Gorzej jak sie chodzi z 4 kolegami i wszyscy robią razem te same cwiczenie to wtedy długo trzeba czekać miedzy seriami i jeszcze jakas gadka wiec najlepij chodzić z 1 kolega>A zresztą jak kto woli :|

sterydB

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 14, 2016, 12:24 »
zazwyczaj jesteśmy we 3 robimy te same ćwiczenia i wtedy idealnie wychodzi - jeden kończy kolejny zaczyna...

pbaska_Summe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 14, 2016, 12:44 »
Ale zawsze wkreca sie gadka miedzy seriami :-)

sterydB

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 14, 2016, 12:58 »
nie zawsze : ale fakt to częste zjawisko

Tags: