Autor Wątek: KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy  (Przeczytany 7031 razy)

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« dnia: Grudzień 03, 2016, 09:50 »
Ciekawy jestem jakie mięśnie was najbardziej kręcą mnie osobiście nogi czyli Piekne lyda i duze Udo a jak wy sadzicie???
są osoby które uwielbiają swoj napompowany biceps, są i zwolennicy klaty... a Ty drogi pakerze cio lubisz najbardziej???

BITEBYK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2016, 09:51 »
Ja uważam ze każdy miesen jest tak samo ważny i należy sie skupić na nich wszystkich a nią najednej parti miesni !! wiadomo ze nie każdy miesnien nie jest tak dobze rozwiniety jak drogo dla tego mamy np bicka wiekszego itp. Ale mi sie osobiście najlepiej podobają Klatka i Bicek

Ale podkreślam Wszystkie mięśnie są bardzo ważne !! trzebe je wszystkie trenować
mysle ze sie ze mna zgodzicie?

Elliss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2016, 09:51 »
bez sensu ankieta
jak napisał BITEBYK każdy miesien jest tak samo wazny.Po co CI duży biceps jak np nie będziesz miec klaty albo chude nozki

pozdrawiam

Withnell-Lovell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2016, 09:51 »
popieram ankieta bez sensu!!! lepiej jak bys sie spytał co lubicie ćwiczyć najbardziej a nie jaki miesien jest najważniejszy...
WSZYSTKIE SY WA—NE!!!!!!!!!!!!!!!!! co z tego ze będziesz mial wielkie lapy a mala klatę lub nogi, duże uda a łydki jak patyki!!!
NAJWA—NIEJSZA SYMETRIA!!!!!

BITEBYK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2016, 09:53 »
Nie potrzebnie założyłeś ten temat !! jest on bez sensu !!
Tak jak wspomniał Withnell-Lovell najwazniejsza jest Symetria
 Na przyszłość pomysl za nim coś głupiego napiszesz !! nie mysl ze sie ciebie czepićm
poprostu nie chce aby Forum było zaśmiecone molo ważnymi postami lekko to ujac!!

Swansonn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2016, 09:57 »
Wiadomo, że każdy miesien jest ważny ale w obronie WitisittPL musze napisać, że niektórzy zwracają wieksza uwagę na ten czy inny miesien, tak sie dzieje i to nie do wczoraj.
Jednemu np.
nie chce rosnac biceps a klata mu idzie i wtedy wieksze zaangażowanie treningowe poswieca na rozbudowie bicepsa, pewnie oto mu chodziło.

liondekad

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:05 »
Licz1 sie 3adne proporcje :-D Ale tak jak pisze Swansonn... czasami nie da sie unikn1c dysproporcji (roznica 0,5-1 cm w poszczególnych mięśniach) i na te partie poowiecamy wiecej czasu. Ale w ?adnym wypadku nie pakujemy na klate, zaniedbując całkowicie np. nogi. Naogl1dałem sie na si3ce kolesi co mają w bicu 45, w klacie 125... a nogi chude jak u boaka (nie obli?ając Boakowi - pozdro ;-)
Pewnie chodziło ci u zawodowcow? Nie ma co jak ładnie wyseparowany biceps. Widocznie podzielony na dwie głowy :-D oraz podkowa z trica ;-) to moje zdanie

Boyce1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:15 »
Liczy sie ca3ooa ,tak jak ch3opcy mowi1 ,z rozbudowanymi paroma mięśniami wyg31da sie jak mutant po wybuchu Czernobyla.... :lol:

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:28 »
chodziło o to który jest wasz ulubiony do trenowania, a nie od razu ze w bnicu ktoś ma 3 a w klacie 2 metry chłopaki chyba sie nie zrozumielismy... a i prosze zeby jakiś dzieciak w wieku 13 latek nie poczuccl mnie w tematyce kulturystyki bo juz troche cwicze, a 13 letnie dziecko niemoze jescze trenowac!!!!!!

Boyce1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:32 »
Nie wiem do kogo pijesz WitisittPL ,ale ja 13 lat miałem 25 lat temu :lol:
I cie nie pouczam ,tylko stwierdzi3em swoje zdanie,a przecież jest wolnooa słowa,nie??

liondekad

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:36 »
Chyba wiem o co mu biega... Jakie mięśnie ćwiczymy z przyjemnooci1, a jeki z oporem? O to chodzi? Ja osobiocie nie lubie ćwiczen brzucha.
Ale robie, 4 ćwiczenia w seriach do granic mozliwosci.

Boyce1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:47 »
No mnie też to wzrusza do 3ez ,jak mam ćwiczyć brzuch i jeszcze łydki ,nie lubie wspinaa sie na palce ze sztangą ,to takie mało efektowne ,uwielbiam klatę i biceps+tric....a kaptury jakoś mi same rosn1 ,aż dziwne.......

BITEBYK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:49 »
Ja do cibie z zsacunkiem a ty sie zucasz !! :evil: i na przyszłość naucz sie precyzować pytania jak juz sie o coś pytasz a pojzniej oświadczasz ze cie zle zrozumieliśmy ja odp.na twoje pytanie a teraz ze o co innego sie pytasz !! :? ale ok nie ma sprawy

Widocznie male nie porozumienie !!

Raeder1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:51 »
No ja tez jestem zwolenikiem klaty i bicha jak mam ćwiczyć nogi to mnie krew zalewa i odrazu mi ochota na cwiczenie odchodzi nie nawidze cwicen nóg wrrrr!!!!

A ty WitisittPL zle zformuowales temat i to ze BITEBYK Ci napisał ze był bez sensu to byla racja wtedy był bez sensu ale teraz jest spoko!!!

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:55 »
No właśnie o to mi chód sorki...

Tags: