Autor Wątek: Mega wega, mega oponka.  (Przeczytany 3208 razy)

SofiaSt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Mega wega, mega oponka.
« dnia: Wrzesień 06, 2015, 21:24 »
Czesc.Wszystkozerny byłem od zawsze, ale od jakiegoś roku po prostu nie mam umiaru w jedzeniu, praktycznie nigdy nie jestem syty, mogę wstać od obiadu i zjeść sobie cala czekoladę np.
Waze 95kg przy 183 wzrostu, w pasie mam 103 centymetry, nie musze chyba mówić ze wyglada to nieciekawie, tym bardziej ze mam 18 lat: chciałbym sie za siebie wziąć zanim jest za pozno, także prosiłbym was o jakieś rady - przede wszystkim dieta, co, jak, w jakich ilosciach, podobnie jeśli chodzi o cwiczenia.
Glownie zalezy mi na zgubieniu brzucha, chce w końcu wyglądać jak człowiek Przy okazji wspomne jeszcze ze kompletnie nie mam kondycji, sily zresztą tez - nad tym tez chciałbym popracowac.
Bede wdzięczny za wszystkie rady

Teradet-111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Mega wega, mega oponka.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2015, 21:26 »
przedewszytskim podstawa jest  dobra dieta (5,6 posilkow dziennie) najlepiej rano na czczo albo po treningu aeroby czyli bieganie roweerk itd.  nie jedz dużo wegli na noc pzredewszystkim w dużych ilosciach nie pij mleka na noc

SofiaSt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Mega wega, mega oponka.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2015, 21:41 »
jakieś konkrety co do tej diety? no i sam rowerek i bieganie wystarcza zeby zrzucić taka nadwage? :/

Teradet-111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Mega wega, mega oponka.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2015, 22:25 »
jakieś konkrety co do tej diety? no i sam rowerek i bieganie wystarcza zeby zrzucić taka nadwage? :/jak najbardziej    o k30-45min.
a co do diety to zraz czegoś poszukam

patrol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Mega wega, mega oponka.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2015, 08:35 »
nie biegaj, tak nagle bedzie to obciążać stawy w nogach, rower basen na poczatek, poczytaj w najważniejszych i sprobuj coś ułożyć sobie a my to skorygujemy jak coś

dekadifiebSayr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Mega wega, mega oponka.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:47 »
Witam wszystkich na forum Klika slow na ten temat : Kilka lat temu po rzuceniu palenia w pewnym momencie ważyłem 105 kg, przy wzroscie 176 cm, czyli tragedia.
stwierdziłem ze to "ostatni dzwonek" i zabrałem sie za siebie.
Na poczatku rower - codziennie 20- 25 km.
Po kilku tygodniach silownia (3x tydzien). oczywiście caly czas umiarkowana dieta (duzo warzyw, owocow, bialego sera, ciemnego pieczywa). Po 2 miesiącach rower zastąpiłem BJJ, a  rowerek robiłem po treningu na siłowni i w drodze do pracy.
Efekt po 3 miesiącach : 85 kg I taka wage chciałem utrzymać zmieniłem cwiczenia na siłowni itd.
I wszytko było by pieknie gdyby nie kontuzja kolana na bjj, zakonczona operacja . :/  2 dni o kulach : (lykalem glukozaminę 3 * dziennie). Dlatego ostroznie bo mozna sobie zrobić krzywde ....

QBuziaczek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Mega wega, mega oponka.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:56 »
9/1 wypadków zdarza sie w domuZawsze trzeba byc ostroznym

patrol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Mega wega, mega oponka.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2015, 19:30 »
za dużo reklam

Tags: