Autor Wątek: Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?  (Przeczytany 6188 razy)

Leannee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2015, 12:58 »
Mateuszzz czemu mówisz zadnych spalaczy tluszczu?? z tego co wyczytałem to sama stosujesz ThermalPro wiec czemu odradzasz tej kobicei l-karnityne i chrom?? jak bedzie ćwiczyć i trzymać dietę a efekty beda znikome to sie zniecheci.
uważam ze powinna sobie coś kupić co wspomoże jej wysilki...
oczywiście przedewszystkim trening i dieta, bo nie ma zadnych magicznych kapsulek, ale są dobroczynne kapsułki jako dodatek do treningu i diety
Aczkolwiek to tylko moje zdanie...

PAULINA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 15, 2015, 13:07 »
a poczatek choćby dla tego nie, ze jak sie zniechęci po 2 dniach terningu to kaszanka, a znam takie babki ....

gretchen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 15, 2015, 13:47 »
Tez moja kolezanka ma taki problem, mówi ze jest gruba, hehe ma 17 cm i 56 kg i na gruba nie wyglada ale kazda kobieta mówi ze jest gruba Mateuszzz, ładne zdjecie, podobna dziewczynę znam, przychodzi na silownie do mojego kumpla, hm...wtedy ja automatycznie nie cwicze, bo nie da sie wytrzymać (jest sliczna i na dodatek skąpo ubrana )

beholderPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jak pozbyc sie szybko zbednych kilogramow?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 15, 2015, 14:28 »
Prawdopodobnie zwróciłaś uwagę na fakt, ze większość dwulatków jest szczupla. Teraz przepis na ich sukces w tej dziedzinie staje sie dostępny dla wszystkich w tej oto nowej diecie. Wskazana jest konsultacja z lekarzem przed jej rozpoczeciem, w przeciwnym przypadku, będziesz sie musiala z nim zobaczyć po jej zakonczeniu, tak czy inaczej. Powodzenia!

DZIEN PIERWSZY

Sniadanie: Jajecznica z jednego jajka, jedna grzanka z dżemem z winogron. Zjedz dwa kesy jajecznicy, przy pomocy palcow zrzuć resztę na podloge. Jeden raz ugryź grzanke, następnie rozsmaruj dżem po swojej twarzy i obrusie.

Drugie sniadanie: Cztery woskowe kredki (dowolnego koloru), garść ziemniaczanych chipsów i szklanka mleka (3 łyki tylko, resztę prosze rozlac).

Obiad: Suchy patyk, dwie groszówki i jedna zlotowke, cztery łyki rozgazowanego Sprite.

Zagryzka przed snem: rzuć grzanke na podłogę w kuchni.
 
DZIEN DRUGI

Sniadanie: podnieś z podłogi wczorajsza, wyschnieta grzanke i zjedz ja. Wypij pol butelki zapachu z wanilii albo jedna buteleczkę farbki do kolorowania jedzenia.

Drugie sniadanie: Polowe szminki w jaskrawym różowym kolorze i garść suchego psiego jedzenia, jedna kostke lodu, jeśli masz na to ochote.

Popoludniowa przekaska: Liz tak długo lizaka az sie zrobi klejacy, zabierz na dwor, upuść do pićsku. podnieś i liz tak dlugo, az zrobi sie czysty. Wtedy wnieś go do domu z powrotem i upuść na dywan.

Obiad: Maly kamyk albo nie ugotowane ziarnko grochu wepchnij do lewej dziurki w nosie. Wylej sok z winogron na ubite ziemniaki, zjedz lyzeczka.

DZIEN TRZECI

Sniadanie: Dwa naleśniki z duza ilością syropu, zjedz jeden palcami, wetrzyj syrop we wlosy. Szklanka mleka, wypij polowe, włóż drugiego naleśnika do reszty mleka w szklance. Po sniadaniu podnieś wczorajszego lizaka z dywanu i zliż wloski, poloz na siedzeniu najlepszego wyscielanego krzesla.
 
Drugie sniadanie: 3 zapalki, kanapkę z masłem orzechowym i dzemem. Wypluj kilka gryzów na podloge. Wylej szklankę mleka na stół i wypij chlipićc.

Obiad: Miseczka lodow, garść chipsow, troche czerwonego ponczu. Sprobuj wyśmiać troche ponczu przez nos jeśli dasz rade.

OSTATNI DZIEN
 
Sniadanie: ćwiartkę tubki z pasta do zebow (jakiegokolwiek smaku), kawalek mydla, oliwke, szklankę mleka do miseczki z platkami kukurydzianymi, dodaj pol szklanki cukru. Gdy platki zmiekna, wypij mleko a reszta nakarm psa.

Drugie sniadanie: Zjedz okruszki chleba z podłogi w kuchni i dywanu w pokoju goscinnym. Znajdz lizaka i zjedz go do konca.

Obiad: Poloz spaghetti na grzbiecie psa, włóż klopsy miesne do uszu. włóż budyń do soku i wyssij przez rurke.

powtórz dietę jeśli POTRZEBA!

Tags: