Autor Wątek: PRZYROSTY PO KREATYNIE  (Przeczytany 10111 razy)

kasik__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2015, 22:55 »
A co wy myslicie o tym poszlem wczoraj d apteki ziolowej i kupić kreatynę i babka mi odradzała bo mówi ze jedna paczka jest na jeden cykl, To jest kreatyna 1 z olimpu. brałem po 1 tabs. dziennie jak pisze na opakowaniu no i juz po 14 dniach sie prawie kończy a niby kreatke trza ciagnac 4-6 tyg. co wy na to.

po 14 dniach kreaty 1 olimpu i white mass gain hi tec 1 kg masy mało no wiem ale to bez diety.

EWainscot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2015, 22:57 »
po 14 dniach kreaty 1 olimpu i white mass gain hi tec 1 kg masy mało no wiem ale to bez diety.
Powiedz ile cm w bicku, i ile na wycisk bo np. ja w masie sie nie orietuje bo mam zrabana wage od kilku lat

Consuella85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2015, 22:58 »
1 cykl kreata olimpu monohrynate 250kap 10kg na sile
2 cykl kreta treca dekstroza tauryna hi teca 5kg na sile
3 cykl vitalmax 5kg na sile
4 cykl 1 olimpu powder + Cp+ mass ccl 4000gr whey amino + wittaminy 10kg na sile 3,5kg wagi 2cm w bicu

sweetie_85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2015, 23:04 »
mi po pierwszym cyklu z weidera poszło 2cm w lapie,na lawie 15kg,przytylem moze ze 3kg,glownie mi sila poszla,po krecie optimuma tez mi poszło 2cm no i z 15kg na lawie i to wszystko po mono,jakos nie mam tendencji do tycia i glwownie mi sila poszła po tych mono no ibralem jeszcze jablczan ale zrobiłem za krotka przerwe miedzy cyklami i zmarnowałem tylko jablczan

EWainscot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 21, 2015, 23:07 »
zrobiłem za krotka przerwe miedzy cyklami i zmarnowałem tylko jablczan
Czyli jaka 4 tyg.??

zwrotznlblogOW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 21, 2015, 23:12 »
mi tez tlyko sila idzie za pierwszym razem jakoś z 12,5-15kg a teraz 1 ale masy mało chcoc w tym cyklu chyba barzdiej lapa urosla ;

Luella-Ayala

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 21, 2015, 23:24 »
jabczan kreatyny z olimpu MEGA CAPS 3 kapsolek 1 kg na sile

kasik__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2015, 23:37 »
EWainscot wiesz nie mierzyłem bicepsa ale sila poszła a najbardziej w nogach potem biceps i klata. Mam mala kontuzje i jak robie klatę to bardzo boli mię reka od barku do lokcia. I nie mogę w pelni wykorzystać sily.

Ps. kto odpowie na mój poprdni post bo nie ma potrzeby zakładać nowego lub czy mogę pomieszać kreatyny 14 dni olimp 1 i 14 dni OLIMP Creatine Mega Caps tam jest w tabsie 125 kreatyny

EWainscot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2015, 00:06 »
Ps. kto odpowie na mój poprdni post bo nie ma potrzeby zakładać nowego lub czy mogę pomieszać kreatyny 14 dni olimp 1 i 14 dni OLIMP Creatine Mega Caps tam jest w tabsie 125 kreatyny
Ogulnie nie widze przeciwskazan ale po co chcesz je mieszac nie mogłeś sie zaopatrzyć w tyle zeby Ci starczyło na caly cykl?Ta mocniejsza proponowałbym na poczatek.

kasik__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2015, 05:36 »
Moje miasto to takie zadupie ze mieli tylko 1 paczkę i 2 tab.
i miala dowieść oczywiście zrobiła to ale ma teraz 4 a mi raczej tyle sie nie przydaż? I temu taka lipa wyszla.
A wiec kupie teraz ta mocniejsza zobaczymy co ta potrafi.

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 22, 2015, 08:19 »
kasik__ ja kupiłem krete 1 z olimpu biorę 5g w dni nie treningowe i 1 g w treningowe i spokojnie mi na cykl wystarcza lepiej tak a brac a co do mega caps to bierze sie 4 tabsy w dni nietre... i 8 w treningowe

kasik__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2015, 09:04 »
Leigh-C583 a jakie efekty?? waga poszła do gory ??? sila a moze jakieś przyrosty odnotowales?? ile bierzesz juz jaż??

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2015, 09:26 »
dobiero 1,5 tygodnia narazie efektow nie ma dopiero sie rozkeca ale czuc pompe bic poszedł 0,5 cm

Artur-75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2015, 10:00 »
Jak twoje miasto to zadupie to zamawiaj z neta odzywki choć nie wiedomo czy poczta trafi.
(zart)

IVancouveI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2015, 10:00 »
ja stosowałem krete megabola. olimp mono powder i w obu przypadkach efekty byly podobne.
jakieś 7-10kg w sile na lawie i po ok 1,5-2 cm w bicu. ogólny wzrost sily. to było 3 lata temu
teraz po przerwie 2 letniej biorę olimp creatine mega caps i efekty tez dobre. bic skoczył juz o 1 cm a sila to ciezko ocenić bo nie sprawdzam na razie. szczegóły bedzie mozna poznać za jakieś 3-4 tygodnie w posice IVancouveI przed HST beda nowe foty i wyniki wiec zainteresowanych zapraszam do dzialu zdjecia użytkowników forum za 3-4 tygodnie.

Tags: