Autor Wątek: PRZYROSTY PO KREATYNIE  (Przeczytany 10101 razy)

JulekPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2015, 10:10 »
Ja 2 razy brałem monowiodzian.
Najpierw shit z Treca potem Olimpu.
PO tym drugim przyszło mi z 3-4 nic nie wartej wodnej masy, ktora spadla bardzo szybko, wraz ze wzrostem temperatury...

Artur-75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2015, 10:14 »
spadło ci bo nie wystarczy wziasc kreatynę i na tym poprzestac.
Zeby spadki byly mniejsze trzeba tez wziasc jakiegoś gainera czy aminokwasy.
również dieta jest wazna.

JulekPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 22, 2015, 10:37 »
Woda spada zawsze...

kamilmieczPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 22, 2015, 10:47 »
Kreatyna dziala doraźnie . zatrzymuje wode w mięśniach dlatego naturalnym jest proces w którym owa woda mięśnie opuszcza . Brakuje srodka który by ja w nich zatrzymywal.
Monohydrat prócz tego ma funkcje gromadzenia czy jak kto woli odnawiania cząsteczek atp w mięśniach .Mozna dzieki temu ostrzej trenować , szybciej sie regenerować oraz budować mięśnie ale miesnie.Nastepna sprawa jest to ze kreatyna jest najsilniej działającym legalnym środkiem anabolicznym jaki do tej pory opracowano.
oczywiście sama kreatyna nie jest w stanie zdziałać cudow choć jej nowe odmiany są naprawdę rewelacyjne.
Podstawa jest zapenwienie naszym mięśniom kompletu substancji odżywczych które spowodują wzrost.
Kretyna jest switna ale tak jak reszta naturalnych anabolików nie zdaje egzaminu bez diety i odpowiedniego zestawu odzywek uzupelniajacych .

Consuella85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 22, 2015, 10:49 »
kamilmieczPol dobrze piszesz ale ten co bierze kredkę i niema diety niech lepiej zainwestuje chajs w dietę a nie w odrzywki niektórzy mówią ze dieta jest mało ważne gówno prawda sam kiedyś tak myślałem lecz od wrzesnia jadę na diecie gdzieś od 2 wrzesnia zaczelem suplementacje z dieta (choroba sprawiła ostre spadki) i od tego czasu poszło 4 kg masy mięśniowej sila 12kg do przodu i na bicku 2,5cm wiec na moje są to niezle efekty musisz tylko wmuszać w siebie tuńczyka

EWainscot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 22, 2015, 11:14 »
Ogulnie klucilbym sie Consuella85 bo ja na samej krecie mialem 2 cm w biicku i 8 kg na klate.Ale podtrzymuje teze ze diate jest bardzo wazna.Co do kreatyny to jeśli zatrzymana owa woda my sie tam utrzymała to by to działało niczym staryd bo tak dziala czesc sterydow, poprostu zatrzymuje wode w miesniach.A kreatynę niezatrzymuje wody w mięśniach tylko poprostu zwieksza przemianę wodno-elektrolitowa w mięśniach ale co so tego to jest wieeele teori wiec nie ma sie co klucic.

Consuella85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 22, 2015, 11:38 »
tak EWainscot ale to był mój 4 cykl na mono i najbardziej efektywny

EWainscot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 22, 2015, 11:40 »
Na mnie juz chyba nie dziala tak jak wczesniej albo to dlatgeo ze był miesiąc przerwy a wtedy było pol roku.

sweetie_85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 22, 2015, 11:42 »
zrobiłem za krotka przerwe miedzy cyklami i zmarnowałem tylko jablczan
Czyli jaka 4 tyg.??

nie troche mniej.,niektorzy mówią ze po mono mozna od razu jabłko brac ale na moim przykładzie sie to nie sprawdziło

EWainscot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 22, 2015, 11:58 »
Aha to zonk:

IBarbI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 22, 2015, 12:22 »
U mnie jest nawet spoko wybór suple ale drogo nawt 1 żyli drozej niz w dużym miescie! Po jabczanie kratyny z hi teca 2 kaps. poszło mi 2.5cm a wyciskam 16 kg wiecej! p
pzdr!! chyba nawet dobrze nie??

EWainscot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 22, 2015, 12:28 »
No całkiej całkiem :

Stepanie_Co

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 22, 2015, 12:30 »
Ja zakupiłem kreatynę z Olimpu Mega caps3 i połączyłem ja z Vitalmax dextroza93 i po 6 dniach w bicu poszło mi do gory o 0.5cm

artyszukEmph

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 22, 2015, 12:31 »
brałem kreatynę z Olimpu kreatynę 1 4 tab.
dwa opakowania byla to moja pierwsza kreatyna sila 7-8 kg druga to Creapure Monohydrate Powder 600g z Olimpu 6-7 kg, potem 3 miesiące przerwy Megabol 5 g 4-5kg na sile i po miesiącu znowu Megabol 500g 4kg, trzy miesiące przerwy Nitrobulon 24 kap.
 14 - 15kg miesiąc przerwy kreatyna Multipover 500g 7kg 4 miesiące przerwy Olimp Creafusion 500g 12kg.
We wszystkich kreatynach brałem najwiekrze dawki oprucz kreafusion gdzie trzeba było wy producenta brac 2 gram dziennie w 2 porcjach ja brałem 15 gram w 2 porcjach do wszystkich kreatyn oprucz 2 pierwszych brałem bialko albo geinera do monohydratów niekiedy dodawałem HMB z olimpu 2 kap albo Olimp D-Ribose lub glutaminę z Trecu.

ILuisI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
PRZYROSTY PO KREATYNIE
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 22, 2015, 12:32 »
Stosuje Cratine monohydrante z Olimpu do tego Dextoroza Plus Vital Max i Taurina Olimp i jeszcze inne suble ale o nich nie mówimy ćwiczę od 2 lat w pierwszym roku nic nie stosowałem w bicepsie mialem 35 cm a w klacie 95cm na pica wyciskałem sztanga prosta 30kg a na klatę na prostej ławce 40kg po roku bicepsie mialem 38 cm a w klacie 102 cm tu zaczolem swoja przygode z sublami i po roku mam w bicu 4 cm a wyciskam stojąc prosta sztanga 5 kg w klacie 107,5 cm a wyciskam na prostej ławce 8 kg tu musze dodać ze nie stosowałem zadnej diety dopiero teraz rozważam jej stosowanie a pozostałe suble to Baca Hmp Izobat bialka serwatkowego i Mega mass 4 Gainera mysle ze jak na to ze nie stosuje zadnej diety to dobre osiągi zresztą kiedyś byłem strasznym herlakiem

Tags: