Autor Wątek: Najsilniejsi ludzie swiata !!  (Przeczytany 15606 razy)

Dominick78

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 04, 2016, 11:59 »
mam takie drobne pytanie dla którego nie opłaca sie zak3adac nowego postu wiec pytam tu:
zawsze myslalem, że rekord owiata w wyciskaniu wynosi 305 kg (nie wiem czemu ale tak mi sie zdawa3o). ostatnio ociągn13em sobie filmik: KennethSandvik.2003,December5-7th,IPFWorldBenchpressChampionships-317.5kg. (oto jego dokładny opis.
tam KennethSandvik wyciska 317.5 kg i podejocie to zostaje zaliczone.
film jest z grudnia 2003 wiec wynik ten mogł sie poprawia.

Moje pytanie brzmi: ile wynosi teraźniejszy rekord w wyciskaniu?? (nie wiem wiec pytam, a dla pierwszego kto odpowie sog)

Bell-L

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 04, 2016, 12:35 »
Moje pytanie brzmi: ile wynosi teraźniejszy rekord w wyciskaniu??

Etyl nie wiem czy mi uwierzysz bo ja sam nie mogę w to uwierzya ale:

rekord owiata w wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej wynosi u355kg/u i ustanowi3 go uBILL GILLESPIE/u -26czerwca 2004roku w Washingtonie.

Dominick78

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2016, 12:36 »
dla pierwszego kto odpowie sog

Bell-L:
słowo sie rzek3o - wiec 3ap. 8)

Bell-L

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2016, 12:46 »
jak by ktoś czasem nie wierzy3 w te rekordowe wyniki to tu macie linka z aktualnymi rekordami świata w wyciskaniu:

 http://www.wabdl.org/men's_world_bench.htm#Men's%20World%20Bench%20Press LINK DO rekordów świata W WYCISKANIU SZTANGI LE—YC

rafixol1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 04, 2016, 12:57 »
Federacja IPF...

Rekordzistą jest Daisuke Midote.... Japonczyk...wynik 321 kg uzyskane 03-10-2004 w Tokio...

IVeroniqueI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 04, 2016, 12:57 »
greg kovacs to takei bydle ze wierzyc sie nie chce w jego istnienie. jedno jest pewne, koksu to on zżera wiecej niz bailka zapewne, tu mi nikt nie powie ze jest czysty...

estetyka jego wygladu tez jest marna wiec dla mnie jest on po prostu dziwadlem...

VMonikaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:00 »
greg daje rade
 http://img366.imageshack.us/img366/8065/22222228qz

xXxJanellxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:07 »
fajny brzuch:D

n0slew1sl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:07 »
Z tym rekordem na klatke to ja juz nie wiem ile to jest, bo na tym forum ktoś napisał ze rekord to 422,5 kg to jak to jest ??

HERLITZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:09 »
ja mam filmik co wyciska gosciu 450kg

n0slew1sl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:10 »
Kisiel-a możesz to dac do sciagniecia ??

rafixol1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:16 »
ALe tu sie burdel zrobił jakieś pedalskie Blogi tu zamieszczają ... gdzie moderator...

tanatlokM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:25 »
105005:date wto, 3 sty 2007 - 16:35:name rafixol1992) ''(rafixol1992 @ wto, 3 sty 2007 - 16:35) snapback105005/snapback ''!ALe tu sie burdel zrobił jakieś pedalskie Blogi tu zamieszczają ... gdzie moderator...Huhuhu w końcu ktoś sie tym zainteresował xD

Marshal1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:28 »
To moze ktoś sie zainteresuje tez tym, ze ja tu glownie sprzątam i większości syfu nie mieliscie nawet okazji zobaczyć bo go szybko usunalem.Poza tym pracujemy nad zabezpieczeniami i coraz mniej spam botów przechodzi przez rejestracje.

JodiPQX

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Najsilniejsi ludzie swiata !!
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:31 »
Gene Rychlak... to kombinacja niestrudzonej,katorzniczej pracy, wrodzonego talentu, brutalnej sily i oryginalnych, będących sztuka sama w sobie metod treningowych a także sprzetu.
Gene Rychlak jest znany jako najlepszy zawodnik wyciskania lezac na swiecie.
16 listopada 2003 Rychlak otworzył nowy rozdzial w historii przez zostanie pierwszym czlowiekiem, który wycisnął ponad 409kg podczas oficialnych zawodow federacji IPA w Camp Hill.
Rychlak ugruntował swoja wyoka pozycja wśród wyciskaczy poprzez wygranie prestiżowych Arnold Classic w Marcu 2004 roku w Columbus, cisnac 399kg.
Niezadowolony, mierzacy 185 cm wzrostu i ważący wówczas 157 kg Gene Rychlak pobił swoj własny rekord w Maju 2004 wyciskając 420,5kg podczas zawodow Kumite Classic w Pittsburghu.
właśnie wtedy w listopadzie 2004 roku Rychlak wycisnął niesamowity ciężar 457kg podczas zawodow federacji IPA w Shomokin Dan.
Rychlak-(pensylwanczyk z pochodzenia) pokonał swoj własny rekord świata nie mniej niz sześć razy od kiedy zaczął tworzyć historie 16 listopada 2003 roku, kiedy to został pierwszym w historii człowiekiem wyciskającym 409kg w oficjalnych zawodach.
Niesamowity wzrost formy Rychlaka w sportach siłowych zaczął sie w 2001 roku w malenkiej silowni, przy 5-tej Ulicy w klubie Powerhouse Gym w Reading.
Do tego czasu nasz bohater był dobrym ale nie znakomitym zawodnikiem.
W tych twardych czasach Rychlak nauczył sie nowej techniki ktora pomogła mu osiągnąć sam szczyt sportu.
Absolwent szkoly sredniej w Spring-Ford osiągnął kilkakrotnie wynik bliski poziomu 273kg lecz nie był w stanie tej bariery pokonać do momentu, gdy odnalazł wartość pracy z bandażami na nadgarstkach.
" Trenuje z bandażami od ponad dwóch lat " mówi Rychlak.
" bandaże pracując pomagają tobie pokonać twoja barierę ktora ogranicza ciebie podczas treningu" Rychlak mówi ze on nie używa bandaży tylko z jednym rodzajem ich naciągu podczas okresu przygotowawczego.
Mistrz korzysta z pełnego zakresu taśm z rozmaitym poziomem ich napiecia.
Jako pierwsze stosuje popularna piramidę obciążeń ktora buduje sile.
Rychlak zwieksza napiecie w taśmach dla tego samego ciezaru.
Samym tylko napieciem bandaży nie moze pokonać swoich stawow.
Podczas typowej sesji treningowej Rychlak twierdzi, ze zwieksza obciazenie na sztandze co 45 kg az do poziomu swojego aktualnego max'a, wtenczas dopiero dodaje eskalacje poziomu napiecia w swoich bandazach.
Jako absolwent szkoly sredniej Rychlak ważył juz 90kg.
W tym czasie mistrz trenował w lokalnym stowarzyszeniu YMCA blisko swojego rodzinnego miasta Royersford.
Kiedy lokalne wladze zamknęły centrum na dwa tygodnie na potrzeby renowacji Rychlak znalazł lokalna silownie o nazwie "Roberto's Gym", bedaca własnością klanu Roberto.
Louie Roberto to byly zawodnik, wyciskający w przeszłości 272kg który wziął mlodego Rychlaka pod swoje skrzyda.
"To był masakryczny trening silowy" relacjonuje Rychlak.
"To było jak Mekka.
W piwnicy, nie za bardzo czystej, coś w rodzaju brud i smrod....to byla stara dobra szkola treningowa" Roberto mówił Rychlakowi o przyroscie sily w celu zostania lepszym wyciskaczem.
Bohater wypijał litry mleka na dzien, jadł sześć razy w ciągu dnia i był w stanie zwiększyć swoja wage do 136kg przed ukonczeniem 21 lat.
Z poczatku ciezko trenował ale startował tylko w regionalnych zawodach, w większości roznych federacji w całym obszarze Bucks i Montgomery County.
Wyniki byly rozmaite.
Na zawodach YMCA w kwietniu 1995 roku Rychlak wygrał zawody z 206 kg.
Na Swieta tego roku osiągnął 227kg na kolejnych zawodach YMCA w Bucks County.
Jego wyniki w wyciskaniu ciagle rosly.
W kwietniu 1999 roku przebił sam siebie wyciskając 265kg podczas zawodow "Power Palooza". Ale na wiosne roku 2 zmartwiony, ze nie moze pokonać bariery 272kg, Rychlak zaprzestał wyciskania.
Przerwa trwala ponad 8 miesciecy, dopoki Rychlak nie spotkał starego przyjaciela z innego YMCA.
Franz Adler, zawodnik w słusznym juz wieku, wziął swojego mlodszego kolegę na stronę i dal mu pare rad.
"Dal mi do zrozumienia, zebym przestał sie użalać nad sobą i zaczął znowu coś znaczyć w tym sporcie" relacjonuje Rychlak.
"Jego slowa głęboko zapadly w mojej pamięci i pomogły powrócić do gry". Mistrz zrobił coś wiecej niz tylko powrócił do wyciskania, on je zdominowal! Juz dwa tygodnie później w marcu 2001 roku Rychlak znowu wszedl do siłowni przy 5 Ulicy i w ciągu trzech kolejnych lat dodał kolejne 136kg do swojego rekordu.. miesiąc później Rychlak, którego najlepszy wynik w przysiadzie wynosił 456kg pojechał na Poudniowa Florydę i wycisnął 365kg podczas zawodow federacji WPO "Wyciskanie dla kasy" . Na tych samych zawodach dodał kolejne 398kg do swojej kolekcji.
Zaledwie osiem dni przed wycisnieciem 409kg, zaliczono mu 402,5kg jako rekord świata podczas zawodow federacji APF w Pittsburghu.
Rychlak przypisuje swoje sukcesy przyjazni z samym Johnem Inzerem.
Inzer pracował z mistrzem w rozwijaniu najnowszych technologii koszulek do wyciskania które dały 35-letniemu Rychlakow status bycia najlepszym.
"Chce tylko byc ciagle lepszym" stwierdził Rychlak.
"Droga do bycia najlepszym wymaga sily.
Chce wyśrubować rekord świata tak mocno jak to tylko sie da".

Tags: