Autor Wątek: Ulica  (Przeczytany 19206 razy)

Oscarr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:59 »
co do kopa w jaja hmmmmmm ja jak sie bilem dostałe m kopa w jaja ale to mnie jeszcze bardziej wnerwiło i w sumie ja wyszlem bez obrażeń a gociu wyglądał jakby wpad pod tira... hehe moim zdaniem kop w jaja pobudza i wnerwia przeciwnika! :D

EAida

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:02 »
Czy ty napewno jesteś mezczyznaż? Ja kiedyś dostałem kopa w jajka i nie wspominam tego milo... przeciez to jest MASAKRYCZY bol! Chyba ze z Ciebie juz taki koks ze nie ma w co trafiać

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:03 »
Taki gosc na ulicy wykonuje chaotyczne ruchy

Takie chaotyczne ruchy są bardzo trudne do przebicia.
No i są specjalne systemy ataku oparte na chaotycznych ruchach, które są bardzo skuteczne.
 Na ulicy takie kopy w jaja są najlepsze tak jak inne podobne np. na oczy itp. ppunkty ale najlepiej skutkują jak wykonamy je z partyzanta

Laceyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Ulica
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:03 »
Moim zdaniem dwa Ciosy pod zebro powinny starczyć aby napastnik opuścił garde a później dwa lewe proste i jeden prawy sierpowy powinny starczyć na to zeby gnojka zwaliło z nog.
jeżeli jednak nie to nap****(bijesz) na przemian po zebrach i po twarzy az na ryju zrobisz mu jesien sredniowiecza.

coumue-Mielec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Ulica
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:06 »
trzeba walić po slabych punktach (jajka, oczy, zebra) to zawsze skutkuje przeciez żaden facet który dostanie kopniaka prosto w jajka nie za szybko sie podniesie

Laphammm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Ulica
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:06 »
nie ma to jak żeść do parteru gdy sie ma kilku przeciwników ...... :doubt: raczej mogło by sie zrobić słabo . a tak powaznie to najlepsze w takich sytuacjach jest Muay thai , K1 , ewentualnie jakieś kyio kushin no i boks

xXxCheesemaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Ulica
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:08 »
Jak ktoś sie umie bic to ma dobze bo wkoncu są ludzie którzy za chuj klepać sie nie umia i taki sobie na solo nie poradzi chyba ...
ale z tego co widziałem ( ja sie zadko bije ) najgorszy jest podbródek jak ktoś opuści głowę do dołu
nawet kiedyś na boksie na sparingu wyjechałem z seria typowi brzuch , prawy sierp bo Garde opuścił i leb wzia do dołu taki odruch ze sie niby kryje i chuj wjebałem mu sztuke typek pofruną

ale szczerze mówiąc co ja mogę wiedzieć o klepaniu mam za sobą 3 solówki i pare sparingów ... ahh te 15 lat

j0hnath0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Ulica
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:10 »
hmm bardzo ciekawe szczególnie jak przeciwników bedzie ze 3 a ty do parteru zejdziesz w BJJ
Jak przeciwników bedzie trzech to najprawdopodobniej i tak zejdziesz. Oby nie smiertelnie.

-bjj jest dobre bo ktoś obeznany poradzi sobie z cięższym przeciwnikiem ale na dwuch nawet leszczy to juz nieposkutkuje,
A to Ciekawe. jakoś i mi i moim uczniom skutkowało i na dwóch i na trzech i na szesciu. Co oczywiście nie oznacza ze Bjj sie nadaje do walki z kilkoma. Bo żaden styl sie nie nadaje, ale to juz było wałkowane setki razy na dziesiatkach for internetowych kiedy ma sie jakieś szanse, a kiedy nie.

jak masz w bjj goscia z niedowaga i trafi na cięższego (tak np. z 15-20kg), to dupa blada - ten pierwszy bedzie mial przepierdzielone w klinczu i parterze

W parterze waga odgrywa najmniejsza role. A Bjj słynie ze zwycięstw nad wiekszymi przeciwnikami.

 Nie ma najlepszego stylu na ulice i prosze nie pisac, ze bjj jest najskutecznuiejsze bo nie jest
O tym dlaczego pojecie najskuteczniejszy nie jest właściwe pisałem swego czasu w Budokanie. Nie chce mi sie powtarzać całego wykladu, wiec w skrocie: są style jak to określam z górnej polki i pomiędzy nimi nie ma co mówić który jest lepszy, zamiast tego lepiej określać który ma jakie atuty, a to do kogo jakie atuty bardziej przemawiają to juz sprawa indywidualna.

nie ma to jak żeść do parteru gdy sie ma kilku przeciwników ......  :doubt: raczej mogło by sie zrobić słabo . a tak powaznie to najlepsze w takich sytuacjach jest Muay thai , K1 , ewentualnie jakieś kyio kushin no i boks
K1? A co? Zaprosisz ich do wspólnego ogladaniaż
A w stojce idź sie bawić z kilkoma. Masz dwa wyjscia: albo najpierw przytrzymają i zleją az padniesz, a potem po glowie na glebie poskacza, albo od razu ściągną na nią i wezmą na fleki. Kiedy do niektórych dotrze ze walka to nie filmy które oglądacie i przeciwnicy nie beda grzecznie czekać az ich po koleji ponokautujecie?

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:11 »
No dobra masz kilku przeciwników oczywiście ty pierwszy atakujesz i schodzisz do parteru a reszta co robi wtedy pieciu pozostałych patrza na was? wątpię pewnie jak wszyscy zaczęli by cie kopać to nie masz szans. A jak napisałeś i sześciu lykales.
--- Ja nie mowie ze bjj jest zle bo nie jest sam ostatnio troche to trenowałem i wiem ze to jest bardzo dobra sprawa i ze większość starć kończy sie w parterze ale sześciu to juz nie wierze.
 No i jeszcze jest taka sprawa ze bjj jest trenowane pod zawody tak z reszta jak większość MA w polsce czy to karate, boks, judo czy inne i faktem jest ze znając podstawy tych styli mozna sobie niezle poradzić na ulicy i ze dużo technik z maty mozna przełożyć na ulice ale prosze nie zapominać ze ulica nie trzyma sie zasad sportowych.

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:13 »
No i zachęcam do dyskusji na temat właśnie bjj i realnego zastosowania technik.

j0hnath0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Ulica
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:14 »
NZarate
--- Ja nie mowie ze bjj jest zle bo nie jest sam ostatnio troche to trenowałem i wiem ze to jest bardzo dobra sprawa i ze większość starć kończy sie w parterze ale sześciu to juz nie wierze.
Nie wiem w co wierzysz, ja sie do czyjejś wiary nie mieszam. powtórzę jeszcze raz i ja i moi uczniowie nieraz sobie radziliśmy z kilkoma. Ale to nie oznacza ze Bjj sie nadaje do walki z kilkoma. Bo żaden styl sie nie nadaje. Jest zupełnie obojętne co sie ćwiczy (oczywiscie mowie o skutecznych stylach), liczą sie tylko i wyłącznie trzy elementy: roznica w poziomie miedzy nami i przeciwnikami, umiejętność wspoldzialania przeciwnikow, lub jej brak, oraz szczescie. jeśli te elementy są na nasza korzyść to mamy szanse, jeśli nie...

 No i jeszcze jest taka sprawa ze bjj jest trenowane pod zawody tak z reszta jak większość MA w polsce czy to karate, boks, judo czy inne i faktem jest ze znając podstawy tych styli mozna sobie niezle poradzić na ulicy i ze dużo technik z maty mozna przełożyć na ulice ale prosze nie zapominać ze ulica nie trzyma sie zasad sportowych.
Zawody są podstawa wyszkolenia w walce. Bez tego masz male szanse na ulicy. Obszernie omawiałem to zagadnienie w Budokanie nr 3-4/2004

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Ulica
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:18 »
A gdzie trenujesz?

j0hnath0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Ulica
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:19 »
Odpowiedz masz w moim podpisie.

piotreqq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Ulica
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:21 »
na ulice to przede wszystkim boks i mocne low kicki, a gdy widzisz ze nie masz szans to run Forest run lols

xXxrocenaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Ulica
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:24 »
Najlepszym wyjsciem z ciężkiej sytuacji jest chwyt 152- meczenie przeciwnika nieustajaca ucieczka...hehe

Tags: