Autor Wątek: odzywki  (Przeczytany 8376 razy)

androidoss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
odzywki
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2016, 13:49 »
A nie odrazu suple,sterydy.Kulturystyka to fajna zabawa zbieraj sobie jakieś artykuly dużo czytaj patrz jakie masz efekty ćwicząc poprawiaj dietę trening itp.Narazie ćwicz na sucho !!

Consuella85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
odzywki
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 18, 2016, 13:54 »
poćwicz z po3 roku zanim zabierzesz sie za odżywki.
U3u? sobie diete, pamiętaj ze odżywki nie odmienia cie w cudowny sposob jak niektórzy mysla, a tylko lekko usprawnia twój rozwoj.
Ja bym Ci poleca3 odżywki białkowe jako uzupełnienie diety.

ImagdolaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
odzywki
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 18, 2016, 14:02 »
Pierwsze primo;
Nie pisz post po poscie, używaj funcji edycja. jeśli to sie powtórzy to Gromek zrobi Ci bebe
Drugie primo;
Jeżeli nie masz diety, to nic nie wskurasz. Od?ywka to tylko uzupełnienie diety, a nie jego zamiennik !
Trzecie primo;
Jeżeli już chcesz kupić od?ywke, to nastaw sie na taki firmy jak : Weider, Olimp, SciTec, Trec... Poszukaj gainera który ma stosunek wegli do białka 4:1 lub 3:1.

piormichael1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
odzywki
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 18, 2016, 14:06 »
Pierwsze primo;
Nie pisz post po poscie, używaj funcji edycja. jeśli to sie powtórzy to Gromek zrobi Ci bebe...
 :lol: :lol: :lol: :D Mu:-D:-Dha dobre ImagdolaI...:

Si3acz-s3uchaj. Musisz najpierw skumaa jak sie budują miesnie. Gdy trenujesz w pewien sposob niszczysz komorki miesniowe. Proces budowy masy miesni polega własnie na regeneracji tych zniszczonych komorek z zapasem. To tak jakby twoje mięśnie były tortem, podczas treningu ukroi3bys kawalek tego tortu. Regeneracja pozwala na uzupełnienie tego braku i do3ożenie bonusowego ma3ego kawalka. A wiesz z czego ten kawalek musi być zrobiony??? Z białka zawartego w twojej diecie. A wiesz jak ten kawalek został upieczony??? Zosta3 upieczony poprzez energie dostarczana z węglowodanów z diety. Mysle ,że tak obrazowo przedstawiony problem budowania masy, da ci w końcu do zrozumienia, że BEZ DIETY NIE URO¦NIESZ!!! Suplementacja jest na dalszym planie.

Taeear

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
odzywki
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 18, 2016, 14:08 »
tak jak pisali poprzednicy- dieta to podstawa
zrob wszystko co w twojej mocy by od?ywiaa sie jak najlepiej
na pewno wiele swietbnych wskazówek znajdziesz w dziale DIETA oraz na stronie

potrzeba mi po prostu malego dopalacz jak plush tylko mocniejsze cos,
brak ci energii w czasie treningu?
dobrze rozumiem?
pomysl o odrzywce węglowodanowej typu carbo bad1 jakimś izotopie np. isostar
do tego typu produktów staż nie jest wymagany

ACZEMA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
odzywki
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 18, 2016, 14:21 »
Dzieki za rady.
Ja sie dobrze od?ywiam nie jem żadnych gówien tylk zdorwa ?ywnosc.
jeśli po treningu organizm potrzebuje węglowodanów i bia3ek na odbudowanie tych miesni to przeciez odzywka wszystko załatwi po co jakas specjalna dieta . ćwiczę juz miesiąc i mam jezcze 5 miesięcy na porpawe swojeje sily, zdaje na AWF wiec bardzo mi sie przyda na AWF.
I nie mgoe czekać po3 roku na branie odzywek.
Skoro one nie szkodzą tylko troche wzmacniają to juz mi sie przyda.
Co o tym uwazacie.
oprócz siłowni chodze jeszcze na basen i jeszcze biegam, nie zalezy mi na jakimś super przyroscie masy i sily jednak troche sie przyda.

piormichael1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
odzywki
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 18, 2016, 14:23 »
Zdecyduj sie ziomek co ty w ogole chcesz. Jak ci nie alezy na masie to po co chcesz bulia hajs na odżywki. Tak poza tym to zdrowa ?ywnosa -nie znaczy ?ywnosa na mase. Jak nie masz siły na ćwiczenia, to jedz węglowodany przed nimi np ryż,musli,makaron. O kartoflach zapomij;
twój staż pozwala ci tylko na branie gainerow,bia3ek i carbo, a to wszystko masz w diecie. Poza tym ja osoboscie wole zjesa kotleta z piersi kurczaka niż pić jakiś szejki.

ACZEMA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
odzywki
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 18, 2016, 14:50 »
gorzej jak caly dzien jesteś poza domem to tego kotleta chyab z tylka wyciągniesz hehe

piormichael1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
odzywki
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 18, 2016, 15:00 »
chyba ze jush totalnie nie masz czasu jesa w domu....no to rozumiem.

ACZEMA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
odzywki
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 18, 2016, 15:01 »
No w3asnie ile tty ćwiczysz na siłce czy masz doswiadczenie mi poweidz, ja rano wychodzę i wieczorem praktycznie wracam jestem w domu tylko na chwile na obiad wiec tak to ja zamaist tyc t oja chudne, chce utyć ale z tak nie da rady

ACZEMA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
odzywki
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 18, 2016, 15:03 »
może masz gg to pogadamy co

piormichael1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
odzywki
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 18, 2016, 15:07 »
Heh...mam ma3y staż,ale duża wiedze bo na forum siedze(ale rym) 8) Trenuje dopiero 4 miechy i dopiero zacze3em delikatna suplementacje.
Ja mam podobnie.
Zabieraj ?arcia dużo do szkoły w tym i ugotowane rzeczy np.
ryż i kotleta lub inne.
Postaraj sie...na pewno sie uda.
Nikt tu nie mowi, że masz zrezygnowaa z supli, ale one dadzą efekt tylko jeśli bedzie też dieta.

ACZEMA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
odzywki
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 18, 2016, 15:14 »
możesz dac swoj numer gg

olkawiolkaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
odzywki
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 18, 2016, 15:16 »
siłacz prosze poczytaj na drugi raz....

micaela

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
odzywki
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 18, 2016, 15:17 »
A co myslicie o gainerach firmy INKOSPOR ? Wiele osób zachwala3o, a tymczasem na forum czytam o innych :cry:

Tags: