Autor Wątek: Kulturystyka a nasze dziewczyny  (Przeczytany 6666 razy)

IGrillsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« dnia: Czerwiec 23, 2016, 19:43 »
WITAM!

Do napisania tego postu skłoniły mnie ostatnie wydarzenia w moim zyciu. Mianowicie poznałem cudowna kobiete, w której sie zakochalem. Staramy sie spędzać bardzo dużo czasu ze sobą i wtedy dieta i treningi przestają sie dla mnie liczyc. Problem polega na tym, ze ona lubi jak jestem duży i nie chce zejsc z masy, ale nie chce tez rezygnować ze spotkań z moja malenka, wiec moje pytanie brzmi: jak sobie radzicie z takimi sytuacjami?? do tej pory masa mi szla wysmienicie, ale moje zycie to byla tylko praca siedzaca, treningi, dieta i regeneracja. teraz 3 ostatnich rzeczy jest zdecydowanie mniej. co mam robić ludzie??

a tak przy okazji piszcie co wasze kobiety sadza o waszej sylwetce, bo kiedyś sie spotkałem z taka co powiedziała ze pakerzy sie jej nie podobaja.

Fearumy_93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2016, 20:11 »
heh ja staram sie dzielić czas po rowno!!!tzn moja kasia wie ze jak mam trening to niech nie wymaga spotakniaale często lamie ta zasade a ja jej ustepuje wkoncu nie mam wyboruale staram sie to odrobić tzn jak przychodzę ze spotkania od razu siadam do sztangi.
A co do tego co ona mysli na ten temat to cytuje masz niezle naryte w tej bani lub masz nieruwno pod sufitem mięśnie nie są najwazniejsze!!! a tak na marginesie podoba jej sie moja sylwetka ale na sztangę nazrekadziwne te kobitki sa:/ech ale co my bysmy bez nich zrobili:

Murcek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2016, 20:29 »
Pewnie miala na mysli przerosnietych koksiarzy,bo faktycznie dziewczyna nie podobają sie karczki.
Ja sie ze swoja bez problemu dogadalem, np.rano silka lub w poludnie, popoludniu,wieczorem ona! Podoba sie jej to,ze mam pasje i nie robi(la) problemow.Teraz studiuje w Wawie wiec nie mam tego problemu,ale jak widzimy sie dwa razy w tygodniu to moze lepiej ocenić postepy.
PS.moja to tez Kasia:D

gaga1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2016, 20:43 »
nie mam dziewoji, bo nie mam czasu : ale siostra narzeka, ze sie rozrastam, mówi ze zaczynam wyglądać jak potwor

Alica64

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2016, 20:44 »
no a ja mam problemu bo widujemy sie tylko w weekendy i jest git :

Highett1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2016, 20:45 »
hah a aj nigdy dziewczyny nie stawiałem na 1 miesjcu na 1 jest silka potem dziewczyna i czas wolny jeżeli panna nie umie zaakceptować tego ze silownia jets tym co lubisz robić i bez czego sie nie obędziesz to nie jest dla ciebie a co mysla dziewczyny o ćwiczących ? sram na to bo ćwiczę dla siebie a nie dla panienek ;

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2016, 20:58 »
A nie uwazacie, ze to jest troche płytkie i pusteż Stawiac siłkę ponad wszystko, kultowac swe cialo, przeglądać sie ciagle w lustrze.
Oczywiscie, ze zadna baba z kimś takim długo nie zostanie.
Skoro facet spedza wiecej czasu przed lustrem niz ona :D Skoro dla niego ważniejsze jest wycisniecie 100kg, niz spotkanie z nią wręczając setkę roz Niestety, prawda jest taka, ze wszystkow zyciu trzeba pogodzic.

Fearumy_93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2016, 21:15 »
i tu sie z tobą zgadzam StevieBHU zycie to(niestety)sztuka kompromisow:? coś za coś

Murcek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2016, 21:31 »
Marjio ma swieta racje!!Chlopaki, ze sztanga do lozka nie pojdziemy!!!

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2016, 21:54 »
Marjio ma swieta racje!!Chlopaki, ze sztanga do lozka nie pojdziemy!!!

Hehehe, dobre porownanie

bejbic1966

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 23, 2016, 21:57 »
hehe no to pogratulować IGrillsI niestety zycie to sztuka wyborow, marjo ma racje.
czy to nie obsesja stawiac na 1 piejscu sylwetkę aniezeli panne? niektóre laski nawet zdecydowana większość choć maja obrzydzenie do wymasowanych, wysokich panow to w rzeczywistości chciałyby byc z niejednym koxikiem, byc moze ze czuja sie wtedy bezpieczniej itp.
Juz tak sie poprostu unormowało ze laski wola wyrosnietych, a kolesie szczuple.
Ale warto miec cel w zyciu z laska mozna zerwać a z kulturystyka nią KTO WCHODZI NIE WYCHODZI TAKA JEST ZASADA . . .

errrzdafk1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2016, 07:28 »
heheeh.niezle :lol: moja Asia niestety nie lubi siłowni bo mamy w moim miescie kilka koksow którzy często rozrabiają i jeje siłowania z czym takim sie kojarzy właśnie :evil: a poza tym twiedzi ze gdy bede duży to pewnie ja kiedyś uderzę od tego podwyższonego testosteronu :lol: ale w sumie nie przeszkadza jej za bardzo jak chodze bo nie rezegnuje z niej dla siłki i jest git

Dissnej-Es

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 24, 2016, 09:33 »
Ja obecnie nie mam dziewczyny, choć gdy mialem dziewczynę (Karolina) i chodziłem w tym czasie na silownie, to wiedziała ze w tym czasie poprostu mnie niema, ale odrazu po siłowni sie myłem i leciałem do niej, teraz brak dziewczyny, a silownia została W sumie nie mam czasu teraz na stale zwiazki (silownia i maturka), ale oczywiście swiruje do kilku, ale nic wiekszego z tego nie bedzie, no chyba ze wpadnie mi tak mocno w oczko, a serce nie sluga Pozdrawiam.

Slover_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 24, 2016, 10:09 »
No wiec tak zacznijmy od diety przed przyjazdem do niej jem mega duży posiłek torebka ryżu 2 piersi z kurczaka wychodzi z 0,5kg dużo sałatki 2 jajka a do niej czasem wożę suple jak są to tabletki jak nie to zjadam wieczorem
Treningi 3x w tygodniu wie ze jestem nieosiągalny gdyż treningi zajmują mi 3 h a jak kończę szkole o 16 to gdzie tu czas dla niej. Co do wygladu to mówi ze mam nasrane welbie tylko odrzywki i dieta :D Ale lubi najbardziej moja kostke na brzuchu i klatke A jej rodzina mówi ze niezły grubas jestem a jej bracie sie dziwią czemu na mnie mówi Pawełek jak on jest taki wielki :D
(Pawelek to moje nazwisko :D:D)

Highett1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 24, 2016, 10:23 »
StevieBHU nie o to chodzi ze silka ponad wsyztsko ale chyba nie chciałbyś byc z dziewczyna ktora nie rozumie twojego cwiczenia i stawia ci ultimatum ona lub silka hah a co nie przeglądacie sie długo w lustrze?? :D

Tags: