Autor Wątek: Universal - Storm  (Przeczytany 7973 razy)

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 27, 2016, 14:25 »
Nie no teraz to juz chyba zarty robisz: cytat z Twojej wypowiedz: Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce miesniowej.
Czyli NItrobolon jako NO booster powoduje ZWIEKSZENIE gromadzenia tlenu w komórce mięśniowej podczas treningu!!! Czyli mięśnie pompują sie BARDZIEJ niz by to miało miejsce bez niego.
i to sie właśnie nazywa ZWIEKSZONA POMPA na treningu nazywaj to jak chcesz, pompowanie, napompowanie,pompa, ale jest to tylko zwiekszenie tego efektu! Pompowanie miesni odczuwasz tez bez NO boostera tylko ze mniejsze! jak jeszcze nie rozumiesz to juz nie wiem jak to wytlumaczyc.

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 27, 2016, 14:27 »
ty mi probujesz wmowic, ze to mile uczucie napompowania po treningu stosując monowodzian to nie jest pompa, i o to sie sprawa rozbija

kreatyna i NO bustery działają inaczej - ale efekt jest w zasadzie ten sam - lepsze napompowanie na treningu, ale nie możesz mi powiedzieć dokładnie czym sie spompowałeś woda czy krwią

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 27, 2016, 15:18 »
Nie mam juz sily tlumaczyc.
moze ktoś inny z forum CI to wyjaśnij bo ja nie potrafie.
Kreatyna nie powoduje lepszego napompowania na treningu, jeśli tak myslisz to jesteś w wielkim bledzie i nie masz racji, nie mam ochoty sie tu o nic wykłócać bo to nie ma sensu.
Dzialania Kreatyny i Noo bosterow jest inne, ich efekt jest inny i skutek tez inny.
POwtarzam poraz wtory: Kreatyna gromadzi wode w komórce miesniowej(dzialanie) i upraszczając resztę powoduje zwiekszenie sily miesni(skutek) Natomiast Noo Boostery takie jak Np Nitrobolon nie gromadzą wody w komórce mięśniowej tylko powodują zwiększone przepływanie tlenu w komórce miesniowej!(dzialanie) , co teoretycznie ma powodować zwiekszenie sily miesni(skutek). To mile napompowanie miesni jakie mówisz ze czujesz po treningu podczas cyklu kreatyna to po prostu efekt zwykłego napompowania miesni podczas treningu jaki masz zawsze po treningu! Tyle ze na cyklu kreatyna dzieki zalaniu miesni woda ten efekt towarzyszący każdemu treningowi jest optycznie jeszcze wiekszy! i tyle juz kończę na ten temat , niech teraz inni sie wypowiedzą Ide spać DObranoc.;

Milka1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Universal - Storm
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 27, 2016, 15:40 »
mięśnie na treningu proste ze zawsze sie ebda pompwoaly ; to jest napompowanie ja tam czuje pompa po kreatynie gdzieś tak na 3 dniu po mono ;wtedy czuje jak mięśnie są tak twarde i napomopowane ze mało skora nie pęknie to jest dopiero pompa

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 27, 2016, 15:49 »
następny Po kreatynie nie czujesz pompy na treningu! czujesz normalna pompe jaka bys czul bez kreatyny, ale ze twoje mięśnie są dodatkowo nawodnione dzieki kreatynie to mięśnie wydaja sie obietosciowe wieksze, dodając do tego zwylke napompowanie miesni na treningu Twoje mięśnie są rzecz jasna jeszcze wieksze, czyli bardziej napompowane niz by to miało miejsce bez kreatyny.
ALE KREATYNA NIE POWODUJE POMPOWANIA MIESNI TYLKO NAWADNIE JE!! To juz zaczyna byc śmieszne powoli:

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 27, 2016, 15:54 »
Ja jestem w trakcie cyklu tym specyfikiem STORM

wiec po Stormie nie bede odczuwał zalewania miesni woda, a jedynie zwiekszenie sily, czego jeszcze nie doswiadczylem, po zwykłym mono

- po 7 dniach stosowania NO – bustera nic, nie czujesz
- po cyklu na monowodzianie nie doświadczasz przyrostów sily
- twierdzisz ze po mono nie ma pompy na treningu i to co odczuwa większość ludzi to nie pompa

co jest conajmniej śmieszne %-) ile masz lat i jaki staż ?

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 27, 2016, 16:15 »
Sory ale pozostaje tylko stwierdzić ze Twoja wiedza jest CONAJMNIEJ ograniczona. Po pierwsze nie stosuje No Boostera, bo storm jest stackiem kreatynowym a nie NO boosterem.
Po drugie nigdzie nie napisałem ze nie odczuwam przyrostów sily po kreatynie, jeśli tak to pokaz mi fragment takiej mojej wypowiedzi .
po trzecie twierdze ze nie ma pompy na treningu po kreatynie bo JEJ NIE MA! TO ze Ty nie odróżniasz pompowania miesni tlenem od zwiekszenia obietosci miesni przez wode to juz nie mój problem. DO tej pory myślałem ze robisz sobie zarty, ale teraz utwierdziłem sie w przekonaniu ze nie. i to przykre ze moderator na takim forum nie rozroznia takich dwóch banalnych przeciez rzeczy. Pozdro.

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 27, 2016, 16:29 »
a tak poza tym to jaja sobie robisz? wkleiłeś kawałem mojej wypowiedzi zmieniając jej sens!
wiec po Stormie nie bede odczuwał zalewania miesni woda, a jedynie zwiekszenie sily, czego jeszcze nie doswiadczylem, po zwykłym mono tez zawsze czekalem od 1 do 2 tygodni az zacznie dzialac, wiec poczekam tez teraz

to jest caly cytat wiec nie wybieraj kawalkow i nie przekręcaj moich wypowiedzi jeśli mozesz. CO do mojego wieku i stażu to mam 21 lati ćwiczę 3 lata.

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 27, 2016, 16:46 »
fakt, storm to nie NO-buster, ale caly czas wypowiadasz sie jak bys właśnie stosoal jakiegoś NO-bustera, stad moja pomylka, Storm ma ciekawy system transportujący i dlatego to zamieszanie

juz ci napisałem ze dzialanie, no-busterow i kreatyny jest inny, ale efekt w zasadzie ejst ten sam czyli pompa, ktora schodzi po ok 4 minutach po treningu

a skrocie: monowodzianzwieksza syntezę ATP wieksza sila/wytrzymalosc wiekszy ciezar/efektywniejszy trening wiecej krwi w mięśniach wieksza pompa do tego dochodzi jeszcze woda

i naucz sie wkoncu edytować posty !!!

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2016, 16:47 »
Efektem dzialania kreatyny nie jest pompa ! tylko zwiekszenie sily.
KREATYNA NIE MA NA CELU ZWIEKSZENIa NAPOMPOWANIA MIESNI TLENEM !!!A takie właśnie napompowanie miesni zachodzi podczas treningu, czyli efektem stosowania kreatyny nie moze byc i nie jest zwiieszkona pompa, tak CI sie tylko wydaje ze masz wieksza pompe po treningu bo mięśnie są nawodnione i są obietosciowo wieksze.
skończmy ten spor bo on nie ma sensu.
I zakończmy to jakoś w pokojowej atmosferze:

Milka1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Universal - Storm
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 27, 2016, 16:48 »
i dla mnie ot jest pompa kurde czlwioeku wez bo mieszasz pisz od jakiś podpunktów bo sie jzu połapać niemoge o co ci chodzi der0dada0g dobzre gada ja po mono mam pompe jak wszyscy znajomi którzy ja stosuja(stosowali) jak ty czekasz na efekty po mono 2 tygodnie to nie wiem ja po tygodniou treningowym po mono wchodzę juz na wieksze ciężary badz mogę zwiększyć ilość powtórzeń

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 27, 2016, 16:49 »
Efektem dzialania kreatyny nie jest pompa ! tylko zwiekszenie sily. KREATYNA NIE MA NA CELU ZWIEKSZENIa NAPOMPOWANIA MIESNI TLENEM !!!A takie właśnie napompowanie miesni zachodzi podczas treningu, czyli efektem stosowania kreatyny nie moze byc i nie jest zwiieszkona pompa, tak CI sie tylko wydaje ze masz wieksza pompe po treningu bo mięśnie są nawodnione i są obietosciowo wieksze. skończmy ten spor bo on nie ma sensu. I zakończmy to jakoś w pokojowej atmosferze:

tylko mi powiedz gdzie napisałem ze monowodzian kreatyny powoduje pompownie miesni tlenem ?

mieszasz sie czlowieku, ze ty nie czujesz pompy po mono to juz twój problem nie moj, po matrixie tez nie czujesz pompy po tygodniu stosowania i to tez twój problem

ja wsypałem w siebie kilka kg mono i uwierz mi ze pompe mam tak wielka ze mam problem z rozebraniem sie i umyciem, wiec nie opowiadaj bzdur

a moze tylko ja i Milka1997 mamy pompe po mono ? %-)

Milka1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Universal - Storm
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 27, 2016, 16:51 »
der0dada0g dobrze mówisz po mono jak robie lapy to prysznic to jest tragedia ; nie wiadomo jak sie myc fajne miel uczucie inie chrzan głupot ze nie ma pompy na mono w sumiemoze u ciebe coś nie tak jak ty czujesz mono po 2 tygoniach wzrost sily u mnie jest szybki kilka dni a nie 2 tygodnie;

Hodnik_MccarthaD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Universal - Storm
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 27, 2016, 16:55 »
ssory za łacinę ale Deandre80 ty jakiś pierdolnięty jesteś i to niemalo... ja teraz mam trnieng na amse 3x w tygodniu i po 8powtuzen tylko wiec w sile terz idzie to odrazu czuje efekt w sile np.
na abrki 8razy wycisnąć 4kg i tak 3serje to peirwsszy dzien wmaire ciezko a potem na anstepnej sesji Ań abrki to juz proza to byla... niewiem moze to mi jakoś dziwnie sila rosnie ale niewydaje mi sie, no i oczywisnie nie wogule pompy niema po trniengu masz racje identyczna jak bym niebral kreatyny :D:D:D

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:15 »
niech sie inni tez wypowiedzą !!!

Tags: