Autor Wątek: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?  (Przeczytany 16446 razy)

lewnaciejl-61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:39 »
i jeszcze jedno jaka to jest firma tego thermal pro

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:41 »
lewnaciejl-61J: Thermal Pro produkuje jedna jedyna firma Nutrition Research International (dawna SNI)

Co do krety na Thermalu. Odpowiadam: JAK NAJBARDZIEJ. Osoby chcace uchować masę miesniowa na cyklu TP powinny stosować wszelkie antykataboliki. Kreatyna swietnie spelnia te funkcie (zwieksza syntezę protein).

Wcincinacin. Jasne, ze TP to nie przelewnaciejl-61Jki. Efedryna w końcu zalicza sie do substancji dopingujacych.

Wcincinacin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:56 »
Wielkie, wielkie dzieki Robbie_

Ale jedno mi nie daje spokoju: TP odchudza - spala tluszcz, wiec jest dobre chyba na rzezbe?
I co polecałbyś to tego brac? Ja mysle ze Kreatyna, dieta i sie wyrzezbie?

Z gory dzieki za odpowiedz, i sorry ze Cie tak mecze ale wiesz... Poza tobą to niezabardzo mam kogo spytać :D

Pozdro :!::!::!::!::!::!::!::!:

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:59 »
Wcincinacin, a czy ty masz co rzezbic? Czy twój staż treningowy to minimum 3 lataż Bo jeśli nie, to wątpię byc mial cokolwiek rzeźbić

lewnaciejl-61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:59 »
a mogę to połączyć z clenbuterolem ??

Wcincinacin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:03 »
staż nie jest 3 letni, ale wiesz. Chodzi mi o to zeby budować masę przez zime, a potem spalić tłuszczyk i zostawić mięśnie na wakacje, zeby sie moc pokazać jakoś na plazy czy coś bez koszulki. Potem znowu masa itp. Wiec jeśli nie Thermal Pro, to co bys mi polecił na takie rzezbienie? Teraz ani mysle o rzezbie na zime, ale wole sie dowiadywać
Polec coś Robbie_ w takim razie na rzezbe, bo ja chce brac TP ponieważ jest najmocniejsze i nie tak drogie jak na efekty które daje. :D:D:D:D:D:D

Pozdro i z gory dzieki za pomoc

Kaylee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:03 »
Thermo Speed z Olimpu.
Ale w mocy to jest hmmm 1/1 TP :D

Wcincinacin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:05 »
No a takie odzywki jak BCAA, L-Karnitynaż Co o tym sadzicie? Ja wiem tyle ze zadna nie dorówna TP Ale ktora jest w miarę skutecznaż A stosował ktoś Thermo Speedaż

Kaylee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:14 »
Stosowalem! Ze 12 tabsow wziąłem 80.
Efekty... hmmm diety nie trzymałem (wiec rownie dobrze moglem nie brac :? ), ale tam gdzie dużo ćwiczyłem to efekty byly.
Nowe zyly zobaczyłem na lapach :D Nogi mi schudly itd.
Brzuch... spodziewałem sie lepszych efektow niz byly, ale byly Mowie jeszcze raz, diety nie trzymalem.
 spalił tluszcz, mięśnie zostaly.
Waga stala w miejscu a moze nawet urosla, ale to dlatego ze mięśnie mi rosly Wizualnie pomogl.
Ale malo...

IYyqI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:28 »
Nie wiem czy dobrze cie zrozumiałem ale z tego co piszesz to wychodzi na to ze chcesz robić rzeźbę za pomocą kreatyny i ostrej diety.
 uważam ze ostara dieta jak najbardziej co do kreatyny to możesz w tym czasie korzystać z jablczanu lub cytrynianu ponieważ nie ciągną one wody a na 100% prrzyczynia sie do ochrony miesni podczas ubogiej diety.
jeżeli chodzi zaś o stosowanie kreatyny lacznie z TP to ma to ogromne znaczenie ponieważ pozwala ona uzupełniać poziom glikogenu w mięśniach , który szybko spada przy uzyciu srdokow na efedrynie.
Podczas spalania tkanki tłuszczowej przy udziale dużych ilosci areobow oraz diety ubogiej w kalorie niezwykle ważne saje sie stosowanie takich supli jak aminokwasy wolne i rozgalezione , hmb , glutamina , l- karnityna.
Aminokwasy , hmb i glutamina ochronią bialak mięśniowe przed rozpadem natomiast l-karnityna przyspieszy proces spalania tkanki tluszcowej i wpłynie na jakość treningu.

Wcincinacin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:41 »
Dzieki No ale ja tez diety nie trzymam tak rygorystycznie ze o tej i o tej godzinie to i to i tyle i tyle gramow. Po prostu są produkty których unikam, staram sie trzymać godzin itp. Wiec to raczej nie dla mnie. Diety jako takiej nie mam, po prostu mam sprecyzowane to co jem, a czego nie jem. Moze i nie jest to najlepszy sposob na dojscie do efektow, ale zawsze jest to lepsze niz jedzenie byle czego :D
Wiec Thermo Speed raczej odpada

Jolene1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:48 »
A to moze jakie mogą byc skutki brania TP w zbyt wczesnym wieku?
Robbie_ napisz moze co sie moze stać takiemu 15 latkowi który sie za to wezmie?

Synderr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:51 »
o co chodzi w tym w nocy jest 1/1 TP

lewnaciejl-61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:52 »
chodzi o to, ze Thermo Speed z Olimpu w porownaniu z Thermal Pro jest słabszy w porownaniu jak
 1 do 1

Jolene1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:53 »
Robbie_, bardzo prosze Cie o wypowiedz co sie moze stać takiemu 15 latkowi biorącemu sie za TP. Co mu grozi?

Z gory wielkie dzieki! Pozdrawiam!!!

Tags: