Autor Wątek: Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)  (Przeczytany 6573 razy)

Radadmcyyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2016, 14:03 »
zadac im pytanie to odrazu najezdzaja...jedyni co doradza to Dalene1988 i Andres coś powie a reszta to sie znalezi znawcy od... ;/

Elyse_Chartr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2016, 14:14 »
panowie po co te spiecia, po to jest forum aby sie wymianiac pogladami //:-D :-D co do topicu glukoza jest potrzbena po trening, gdyż dostracza nam niezbedny glikogen, blokuje katabolizm oraz powoduje wydzielanie insuliny dostarczając nam ja do miesni.
ilość jej przyjmowania zalezy od intensywności treningu oraz dlugosci, maksimu jej przyjmowania to 1g/kg mc.
jednakże dlugotrwlae jej przyjmowanie moze zle sie odbic na naszej trzustce.
W sumie nigdy nie stosowałem samej glukozy po treningu, ja preferuje bardzij carbo czy vitargo.
Dodam jeszcze ze nadmiar glukozy jest niebezpieczny dla organizmu

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 26, 2016, 14:22 »
W sumie pretensje Radadmcyyb' a są na miejscu bo niektórzy nie umieją uszanować pytania i odrazu mowia, ze tego czy tamtego nie możesz bo masz to i to.
Mialem to samo jak dalem do poprawki plan na rzeźbę a 80% postów nie zawierało nic o planie tylko " nie rob rzeźby " wtedy poczułem sie jakbyscie mnie mieli za jakiegoś debila, który nie wie co dla niego dobre wiec nauczcie sie szanować decyzje innych, przeciez i tak nic na tym nie stracicie

Radadmcyyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2016, 15:57 »
dokładnie ZADAlEM PROSTE PYTANIE "Najlepszy Czas Na Glukoze" a tutaj a po co ? a co?Naprawde niektórzy to chyba nie widza po co jest forum... Dzieki za pomoc aha i jeszcze jedno czy GLUKOZa moze zastpic np.carbp,dextroze do kreatyny?czy lepsze bede efekty po carbo ?

Elyse_Chartr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2016, 17:05 »
w sumie to mozna zastapic, jak juz wczesniej pisałem glukoza wydziela insulinę ktora przetransportuje kreatynę prosto do komorek mięśniowych ale jak masz carbo to lepiej z carbo czy dekstroza /

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 26, 2016, 17:44 »
Mam na siłowni taki plakat i tak jest napisane, ze od glukozy 30% lepszy transport jest z dextroza i 40% lepszy z ryboza.
To taki plakat reklamowy wiec moze ktoś napisze jak sie to ma do siebie w rzeczywistości //:-D :-D /

Andres

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 26, 2016, 18:23 »
po trenignu lepsze bedzie napewno carbo od glukozy, lecz możesz ja stosowac, sluzy również jako transport mono, innego zastosowania nie ma ze wzgeldu na ig

Radadmcyyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 26, 2016, 18:36 »
a mogę zrobić tak ze np.rano mono+glukozaprze treningiem cp+glukozapo treningu mono+carboa wogole jeżeli możecie doradzić to mono rano brac czy nie? ? ? jedni mówią tak inni nie?jak to wkoncu jest?

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 26, 2016, 18:46 »
To zalezy od Ciebie czy weźmiesz rano czy po treningu masz dwie opcje:1.- przed treningiem CP + Carbo- po treningu mono + glukoza2.- rano mono + glukoza- przed treningiem CP + carboGlukozy nie możesz jeść przed treningiem dlatego, ze to najprostsze wegle, które dają krótkotrwały zastrzyk energii wiec najlepiej jeść jakieś węglowodany zlozone.
A po treningu wydaje mi sie, ze możesz uzyc glukozy do zahamowania metabolizmu

Andres

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 26, 2016, 18:57 »
jeśli będziesz brał glukozę czy carbo przed treningiem będziesz ospały a w dodatku będziesz mial zablokowane wydzielanie hghzalezy ile bierzesz tego mono, mozeesz brac 3 dawki kretki możesz 2 twój wyborpo treningu z carboa rano z glukozaprzed treningiem samo cp

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2016, 19:39 »
Jak zje normalny posiłek przedtreningowy czyli wegle zlozone a to carbo jedynie jako transport to nie powinien byc ospały

Radadmcyyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 26, 2016, 20:06 »
mowisz:rano mono+glukozaprzed treningiem cppo treningu mono+carbo a w dni nietreningowe?aha i jaka dawka kreatyny?3g czy 5g? Vitalmax zielona !!!?

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 26, 2016, 21:22 »
dawka kretyny to 1g na 10kg/m/c a w dni nietrenigowe jedz polowe tego co zwykle i bedzie dobrze

Andres

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 26, 2016, 22:06 »
jedna porcja cp i 2x3g mono jeśli bierzesz 3 porcjew dn na czczo mono i glukoza, w okolicach trenigu miedzy posilkami mono i glukoza (2x5g)jesli bierzesz w dn cp to zamiast jednej dawki mono dajesz cp

Radadmcyyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 26, 2016, 22:09 »
no to spokowcyhodzi ze i tak mam brac 1g/10kg 6,5g (6g)jak pisał Andres 2x3g mono //:-D :-D /DOBRA Dziekowa chłopaki Po Raz 2 ;D

Tags: