Autor Wątek: Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)  (Przeczytany 5955 razy)

Radadmcyyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« dnia: Sierpień 26, 2016, 09:18 »
Mam pytanie KIEDY JEST NAJELPSZY czas na glukozę (sama) bez odrzywek ! I Ile jej brac z czym do piciaż

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2016, 10:35 »
Glukoza to cukry proste wiec przed treningiem - aby dostarczyć mięśnia "paliwa" na trening, po treningu - aby uspokoić metabolizm.
Porcje zaleza od twojej diety ale uważaj bo glukoza ma wysoki indeks glikemiczny i mozna sie szybko zalac fatem jak nie spalisz

Andres

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2016, 10:40 »
przed treningiem nie, ponieważ spowoduje to ospanie na sesji i do tego blokuje wydzielanie sie hormonu wzrostu

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:06 »
ja zje to 1-2h przed sesja to chyba nie zaśnie na ławce cisnac 200kg /

Andres

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:10 »
Lecz wtedy jest to zbędne bo szybko trafi do celu i przejdzie w fat a nie zostanie przerobione na potrzeby energi

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:13 »
to co przed silka bialko + jakiś tłuszczyk bo teraz to sam nie wiem, tłuszczyk sie wolno wchlania, hamuje wydzielanie insuliny i daje dużo energii dobrze prawie? ;f

Andres

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:26 »
ryz i kurak npto da Ci staly dopływ energi a nie szybki strzal, pozatym obiad nie jesz odrazu przed sesja

intoerlopp_92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:29 »
1.5 godz.
przed treningiem węglowodany rozgałęzione np.
ryż, kasza gryczana.
Glukoza ewentualnie jako transporter do kreatyny, inaczej jest to bezsensowne, po treningu węglowodany proste mp.
jeśli masz wziąć glukozę samą, to lepiej weś jabłko, przynajmniej zdrowiej wyjdzie.
Traktujcie glukozę tylko i wyłącznie jako transporter do kreatyny mono jak juz , a nie jak coś w stylu carbo do suplemacji całorocznej -jak juz musicie.Najlepiej bezpośrednio po treningu brać carbo, bądz gainera - oba z wodą.

Kieth__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:53 »
A właściwe to co chcesz osiągnąć stosując sama glukoze? Troche to dziwne według mnie.
Skup sie lepiej na diecie albo gainera kup jakiegoś /

Radadmcyyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:56 »
zadasz pytanie a uslyszysz... a co chcesz osiągnąć a to a tamto ! Nie umiszz odpowiedzieć normlanie to nie gadaj... !

Kieth__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2016, 12:21 »
Odowiedzialem pytaniem na pytanie bo Twoje pytnie jest dziwne :blink: po co brac sama glukoze?????????? Tak jak poprzednicy juz powiedzieli glukoza sluzy jako transporter kreatyny a nie jakiś suplement diety.
Ot i cala odpowiedz na Twoje pytanie.
Nie wiem co chciałeś przez to osiągnąć i niech to pozostanie Twoja tajemnica lepiej /

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2016, 12:43 »
glukozę mozna stosować zamiast carbo po treningu jako suplement diety //:-D :-D /

Kieth__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 26, 2016, 12:55 »
Ewentualnie mozna, ale carbo byłoby lepsze. /

Radadmcyyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 26, 2016, 12:59 »
to to ja wiem ze to jest transporter ale tylko chciałem sie dowiedzec...czy tu zawsze tak jest ktoś sie chce dowiedzieć wszysyc wsyakuja z tekstami...co chcesz osiągnąć i polecają coś innego! ;/

intoerlopp_92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Najlepszy czas na GLUKOZE?(sama)
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 26, 2016, 13:34 »
słuchaj wali mnie, co ty zrobisz możesz dla mnie nawet 500g glukozy brac dziennie, i wogole co ty sobie myslisz ze to jest jakiś tani zamiennik carbo, nikt o zdrowych zmysłach nie stosuje glukozy jako dodatkowego zrodla wegli, nawet bezpośrednio po treningu są lepsze rzeczy i tansze, jak juz sie uparłeś to bierz to bezpośrednio po treningu z czym chcesz

Tags: