Autor Wątek: Dla Kumatych  (Przeczytany 13944 razy)

AIMPLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Dla Kumatych
« dnia: Luty 17, 2016, 13:30 »
Witam wszystkich mam prośbę moze mi ktoś podac jakas konkretna kuracje mam 21 lat 57 kg 17 cm co by było najlepsze chodzi mi o konkrety do tego oczywiście jakie osłony i to odblokowanie jeśli ktoś ma coś pożytecznego bardzo prosze o pomoc z gory dzieki

AUGUSTUS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Dla Kumatych
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2016, 13:31 »
Chlopie ważysz 57 kg masz jakas dietę suple założę sie ze nie i nie masz nawet pojecia o koksie nie pisz takich tematów w dziale doping bo i tak ci usuną
Zapoznaj sie lepiej z podstawami
 
 
 

Tak jak szybko zdobędziesz masę tak szyko ci spadnie

Monika_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dla Kumatych
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2016, 13:31 »
nikt ci tutaj tego nie rozpisze...........; przy takiej wadze, dobij najpierw do 80kg;

AIMPLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Dla Kumatych
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2016, 13:31 »
tak dobij najpierw do 80kg spoko masz człowieku to jest 23 kg wiesz ile to zajmnie bez wspomagaczy : do tego z moja przemiana materii!!!!!!!!!! co zjem to za 15 min zginie w kanale : łatwo ci mówić bo to nie ty masz taki problem!!!!! mi chodzi o przybranie szybkie przybranie masy a nie w ciągu 2 czy 3 lat!!!

xXxMarkusxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Dla Kumatych
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2016, 13:34 »
idź na silownie

DiannT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Dla Kumatych
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2016, 13:35 »
Przedstaw nam swoja dietę w dziale ODZYWIANIE.

AUGUSTUS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Dla Kumatych
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2016, 13:36 »
a po za tym są juz srodki co stymulują przemianę materii

Monika_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dla Kumatych
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2016, 13:36 »
następny sezonowiec........;

AIMPLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Dla Kumatych
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2016, 13:37 »
jaki sezonowiec?? coś ty głupi czy co?? poprostu zaczynam ćwiczyć i nie mam zamiaru przestawac!!!!!!!! bo juz czas najwyrzszy sie wziasc za siebie a co do sterydów to ja mam znakomite dojscie do takich rzeczy a tu chciałem sie tylko poradzić co jest najlepsze dlamnie na poczatek i tyle bo przeciesz niechce odrazu koksic niewiadomo jak tylko chce zarzucić jakiegoś wspomagacza na sile i zeby masa szybciej szla czy to takie zle??

xXxMarkusxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Dla Kumatych
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2016, 13:38 »
lal masz dojscie ? lal qrde człowieku jak chcesz sie za siebie wziasc to sie wez ale w inny troszke sposob : po 1) dieta ( najwazniejsza czesc kulturystyki
2) trening dobry dla ciebie 3)jak dobijesz do 80-9 kg ( jakieś 2-3++ lata) to napisz w tym dziale to co napisałeś teraz , niestety nikt tu niejest HITLEREM zeby skazywać cie na zagładę
także nierób cyrku i zrob to co ci ludzie pisza
o kokach przypomnij sobie jak juz tak bardzo chcesz ale , za jakieś 2 latka ciężkiego treningu

Kirby_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Dla Kumatych
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2016, 13:38 »
poćwicz na sucho z 1 miesiąc ale pozadnie puzniej wez kup kreatynę + gainera + dodatki + dobry trening na masę + dieta na masę zajmie co to wszystko kolo 2-3 miechy a potem możesz pomyśleć o mecie + strzalki a potem coraz wiecej !! W kulturystyce niema nic na szybko to sport dla wytrwalych.
A nikt ci tu nie rozpisze koxow bo dopiero zaczynasz jak weźmiesz teraz to bendziesz mail problemy zdrowotne !!!!

fasola1984

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Dla Kumatych
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2016, 13:39 »
strzelić to sobie możesz 9 mm obwodu ołowiu w leb.

Rufiq1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dla Kumatych
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2016, 13:39 »
Tak jak szybko zdobędziesz masę tak szyko ci spadnieDlaczego mu wszystko by miało spasc????ja koksowałem nie chodze teraz w wakacje na siłkę i mi wszystko nie zeszlo,wiadomo ze zawsze coś zejdzie ale nie wszystko :a pozatym chłopak chce sie coś dowiedzieć a wy odrazu mu sadzicie jak chce brac koksy to niech bierze jego sprawa a nie odrazu wszyscy ze nic nie wie o koksie itd.
ja mu nic nie rozpisze bo nie jestem jeszcze taki madry!!!pozdro

AUGUSTUS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Dla Kumatych
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 17, 2016, 13:40 »
Niech sobie poczyta coś o testosteronie na poczatek i w podwieszonych tematach

xXxGimuxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Dla Kumatych
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 17, 2016, 13:41 »
poćwicz na sucho z 1 miesiąc ale pozadnie puzniej wez kup kreatynę + gainera + dodatki + dobry trening na masę + dieta na masę zajmie co to wszystko kolo 2-3 miechy a potem możesz pomyśleć o mecie + strzalki a potem coraz wiecej !! W kulturystyce niema nic na szybko to sport dla wytrwalych. A nikt ci tu nie rozpisze koxow bo dopiero zaczynasz jak weźmiesz teraz to bendziesz mail problemy zdrowotne !!!!

to zes mu doradził od razu krete a później metę ;

Tags: