Autor Wątek: jak kreta nie dziala  (Przeczytany 3801 razy)

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2016, 13:59 »
no juz widze troche lepiej, tak on jest ektomorfikiem, i ma taki organizm ze nic mu nie wchodzi, to ze przy ektomorfiku wazna jest ilość kcal nie ilość bialka az tam, to wiem, znam sie na tym uwierzcie mi.. w diecie ma wszystko, mięso ryby, jaja twarog, sery, dużo mleka, ciemny chlep, sloneczknik,orzechy, rozne warzywa których ja nawet pochodzenia nie znam ;p no wsyzstko, i nie zalewam, ani nie ma tu zadnego walka chlopaki, bo gosciu ciezko ze mna razem trenuje, i robi wsyzstko zeby mu coś weszlo, na serio, ale po prostu nie idzie jak by sie chcialo.
ćwiczy ze mna.. juz ze dwa lata.  wie wcale nie mniej od nas tu na forum, o diecie treningu, zasadzie dzialania organizmu.  a nie zaglada tutaj, bo po prostu ja siedzę na forum i jak on coś chce szuka z mojego konta, a posty pisze ja, ten tez jest kierowany temat od niego, po prostu nie chce mu sie siedzieć na for.
skoro ja to robie i wsyztko mu mowie.
tak to sie u nas ulozylo.
i tyle, a walka nie ma.. ciezki organizm po prostu, na serio.  i ani mnie w huja nie robie ani ja was, bo przy mnie w szkole wpieprzał w pojemnikach kopiec brązowego ryżu z kawałem kurczaka masa warzyw i popijał oliva z malej buteleczki po syropie ;p i juz sie nie denerwuje ; ale musicie mnie zrozumiec, bo jak czytałem te posty to az mnie skręcało .. bo znam sie na rzeczy i nie lece w huja ani nie jestem poczatkujacym lamerem który wszedl na forum.. musicie mi uwierzyc.. a zdjecia jakoś niebawem wysle jak zrobimy.

Talib1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:05 »
są ludzie co nawet po saa nie reaguja, ale nie znaczy ze trzeba od razu po nie sięgać moze gosc jest jeszcze młody ile ma lat ?? jak mialem 16-17 to nie moglem nic przytyc, moze miec tez zespol zaburzen wchlaniania pokarmu np ja to mam to sie nazywa zespol meckela tzw ze organizm nie toleruje do końca wszystkich produktów np wyrobow mlecznych, jajek, miesa, na jego miejscu zrobiłbym z ciekawości poziom hormonów tarczycy T-3 i T-4  metebolizm reguluje sie z wiekiem, niech sprobuje tych suplementów co wypisałem na poprzedniej stronie, wrzuć ta jego dietę jak mozesz.
Pozdro

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:16 »
no dobry pomysl z tymi hormonami.. a gosc ma 18 lat.
jego dieta:sniad: owsianka- 15 g platkow owsianych,20g kakao, 3 g otrebow, 3 ml mleka, jakiś owoc, troche rodzynków + 3 ml olivy10. - najczęściej kanapki około 2 gram pełnoziarnistego z kotletami z kuroka albo mielonymi,cos w tym stylu, surowka, albo tuńczyk puszka  i garść orzeszkow albo słonecznika 3 ml olivy 13. - wiadomo obiad, tu zalezy od tego co starzy robia, ale zawsze to porządny kawal mięsa kolo 15 g (roznie,watroba,kurczak,swiniak,ryba) + ryz kolo 15 - 17 g do tego jakieś warzywa no i wiadomo 3 ml olivy16. - jak o 13 + jakieś owoce19. - kolacja zazwyczaj jaja + chleb kolo 2 g, kolo 4-5 , cebula, skwareczki jakies, ewentualnie kanapki typowe, ale z gruba szynka, lub serem zoltym, troche majonezu, jakieś pomidorki,ogorek, coś takiego.
3 ml olivy22. - kostka twarogu z lyzka dżemu alebo smietana i szczypiorem, najczęściej tez na chleb.
3 ml olivyno to taki ogólny zarys, dziennie jeszcze litr mleka który wypija przy posilkach po trochu, no banany po treningu, na treningu woda z carbo/cukrem/glukoza byle wegle, kolo 50g . jak mial gainera przez miesiac, sączył miedzy posilkami 4 razy dziennie (w tym raz po treningu) po 50g +troche muslidieta prawie tak jak moja, jemy podobnie,trenujemy,gainer tez.
z ta roznica ze on ma towary z wyższych pulek,lepsze pod wzgledem wartości odżywczych niz ja.. dziwne to to ze ja waze prawie 9 a on 60.
pzdr

Casimira81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:17 »
jak myslisz ze to jest ta dobra dieta(idealna) o której tak pisałeś to jesteś w bledzie 'ludek'

FSerena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:18 »
ale tragedii tez nie ma, kalorii sporo, sczegolnie jak na 60kg chlopaka, mysle ze warto byłoby zrobić te badania tarczycy..powiedz jeszcze czy często imprezuje, pije, zarywa nocki, śpi poniżej 7h na dobe? a moze ma bardzo dużo ruchu? jakiś basen, pilka nozna, rower?

Talib1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:28 »
No to pozostaje wyprobowanie stacka(Vault,xpand,storm) , bialko izolat(iso stack 1 z pvl), gainer(super hard gainer ze sports one minimum 5kg) jak go nie ruszy no to sory wybrałem firmy które są numerami 1 na rynku suplementow, ja bym dokupił do tego ph h-bomba np ale pewnie nie wezmie, ale jakby chciał to osłonki na watrobe esselive i clomid po cyklu i ewentualnie nolvadex tyle ze h-bomb ma w sobie 4 rozne antyestrogeny, ale niech najpierw sprobuje stacka tego bialka i gainera.

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:33 »
no namowie go do tego.. a co do diety Lukas masz tam ze to ogólny zarys napisałem tak mniej wiecej, a co je to jest tego dużo dużo wiecej, mialbyum tu to wymienić musiałbym prawie cala BTW wpisac.. wiec wiesz.. chcieliście wiedzieć jak je, wiec podalem taki przykładowy dzien konsumpcji.. imprezuje raz na miesiac, bynajmniej zadko.
pzdr.co do snu i ruchu mówiłem ze wsyztsko jest jak należy śpi minimum osiem, zazwyczaj robi drzemki nawet w ciągu dnia.
ruchu nie ma sporo, obijamy sie oboje rzeby nie spalać zbyt wiele ;p

FSerena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:37 »
nieciekawieniech sprobuje to co Kisiel napisał i dodałbym do tego zmianę treningu na full body workout, jest zapewne ektomorfikiem jak ja, wiec ten trening powinien mu pomoc, Raptor pisał o jednej z odmian takiego treningu na forumteraz pewnie jedzie dzielonym i zarzyna sie w każdej serii, każdym cwiczeniu? ma moze problemy z regeneracja, jest ospaly, przemeczony?(wskazuja na to te drzemki w ciągu dnia) tez tak ze mna było i tez nie mialem wogole przyrostów silowych(masowe-srednie), nie każdy ma predyspozycje do typwego kulturystycznego treningu

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:39 »
a jak śledziłeś ten temat FBW akurat bys zauważyłem ze taki walsnie teraz z nim jade, jesteśmy razem właśnie na FBW.
juz jakiś czas.

FSerena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:47 »
ten temat ciągnie sie jak telenowela wiec wybacz moglem juz piec razy po drodze zapomniec, co to za FBW?

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 27, 2016, 15:01 »
hehee, spoko... Full Body Workout, czego jeszcze nie wiesz ;p hehe

FSerena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 27, 2016, 15:05 »
nie skumales, pytam co to za odmiana FBW

Leigh-C583

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 27, 2016, 15:08 »
jak co to za odmiana, bo teraz zno nie skumałem chyba, wybacz pytanie ale mam ciężkie nocki w robocie i chodze jak naćpany ;p

FSerena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jak kreta nie dziala
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 27, 2016, 15:30 »
spoko %-)no jak wyglada ten trnieng? czy to HST czy coś innego,jaki zakres powtórzeń itd

Tags: