Autor Wątek: Skakanka  (Przeczytany 11895 razy)

Jamika-1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Skakanka
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:23 »
A no przez ostatni tydzień s3abiutko bo zacząłem pracowaa (ale tylko do paYdziernika bo później studia). No i zabardzo teraz nie mam czasu.
Nie chce za dużo tracia energii bo pracuje po 1 do 12 godzin od pononiedziałku do soboty a jeszcze musze znaleźć czas i energie na trening z ciężarami.

ikersh1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Skakanka
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:25 »
Skakanka jest pro : Nie wyobrażam sobie rozgrzewki bez skakanki

Asa1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Skakanka
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:38 »
Polecam skakankę dla wszystkich tych którzy chcą zgubić oponkę regularne skakanie rano i wieczorem 5 seri po 25 skokow daje fajne rezultaty pod warunkiem ze nie jecie po tym zaraz i nie opijacie sie najlepiej na czczo i przed snem no i prze myju myju bo wątpię zeby ktoś po kapieli chciał jeszcze walić , naprawdę daje efekty nie tylko jako rozgrzewaka ale dodatek dla poczatkujacych i skoncentrowanych na zrzucaniu zbędnego co nieco

IPabloogdsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Skakanka
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:39 »
umiemi skakaa na skakance
ale jakoś nie mam zbytnio potrzeby zeby to robić :

THADDEUS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Skakanka
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:40 »
dobra rozgrzewka ale często jakoś zapominam...moze dlatego ze robie od razu rozgrzewkę z malymi ciężarami :lol:

ixqnat

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Skakanka
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:41 »
Skakanka dobra rzecz.
Proste, zwyk3e, codzienne, nieskomplikowane, banalne niczym cep, urzadzenie treningowe dające przy za3ożeniu umiejetnego, w3asciwego, systematycznego ćwiczenia w pierwszych tygodniach stosowania widoczne postępy kondycyjne, a także spalenie nadmiaru sade3ka tym wieksze im gorszy był stan poczatkowy.....ech jednym tchem :lol:

xXxemitodxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Skakanka
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:42 »
a ja mam pytanie czy skakanie z wirtualna skakanka tez coś daje, bo zawsze mialem problem z koordynacja ruchow przy skakance a wogole to szoda mi tych paru zlotych na skakankce co potem bedzie wkocie lezala...

Ethan1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Skakanka
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:43 »
naprawdę dobra rozgrzewka.

Fuzoricolll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Skakanka
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:44 »
Polecam skakanie na skakance podczas treningu na rzeźbę szczególnie

IDonaghyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Skakanka
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:45 »
Skakanka jest bardzo dobrza na rozgrzewkę tak poskakać z 1 min, ale kumpel co boks trenuje skacze po godzinie dziennie 2x po 3 min ten to musi miec kondycje

VBouldin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Skakanka
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:46 »
Cwiczenia ze skakanka wyrabiają kondycje, koordynacje i lekkość ruchow.
Trening ze skakanka to nie tylko zwykle skakanie.
Istnieje wiele rodzajów cwiczen z tym przyrzadem.
Trzeba jednak pamietac, ze cwiczenia ze skakanka to intensywny trening, który dodatkowo obciaza stawy.

xXxemitodxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Skakanka
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:47 »
powtórzę raz jeszcze moje pytanie, bo nie uzyskałem jednoznacznej odpowidzi.

Czy takie podskakiwanie na wyimaginowanej skakance ma taki sam wplyw? wydaje mi sie, ze tak, ale czy ktoś z was to testowal??

Esskaath_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Skakanka
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:50 »
no co do skakanki to mysle ze Asa1967 sie troche myli... 5 x 25 skokow??!!! co to niby ma byc trening przedszkolakaż?!! :-D śmiechu warte ... no na piersze trzy dni to moze byc ale tylko dla leniwych... patrzcie post powyżej 2 x 3 min to jest coś ...ja skacze jednorazowo 4 podskoków to mi zajmuje około 35 -4 min.. rzezba łydek chyba bardzo ciekawa(moje są na forum temat : oceńcie plecy) super sposob na redukcje tluszczu (tylko ja skacze w 4 warstwach ubrania w tym dwa razy ortalion) ale wart !!! skakać skakać skakać a kondycja bedzie super pozdrawiam i powodzenia

PS xXxemitodxXx takie skakanie jest ok ale często wtedy sobie tak mozna pooszukiwać i nie bedzie takiego efektu, poza tym warto probowac koordynacja ruchow jest bardzo istotna, ale skoro tak wolisz ...tylko rob dokładnie i bedzie good

xXxemitodxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Skakanka
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:50 »
chodzi o to ze w domu mam za dużo do stluczenia, na siłowni w piwnicy jest za nisko, a pogoda jeszcze nie sprzyja ani skakaniu na dworze ani bieganiu, normalnie wybrałbym skakankę bo koordynacja ruchow tez jest dla mnie wazna i tak czy siak mam zamiar sie jej nauczyć - to teraz tylko rozwiazanie czasowe

Esskaath_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Skakanka
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:51 »
no racja w domu potrzeba troche miejsca ja na sczescie mam troche przestrzeni i jaoos sobie z tym radze..ale namawiam jeszce raz zeby sie uczyć i skakac...jak będziesz skakał bardzo intensywie to odpuść trening łydek bo zal miesni...efekty i tak beda super..powodzenia życzę xXxemitodxXx!!!

Tags: