Autor Wątek: Xpand- Relacja  (Przeczytany 9888 razy)

Teddyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 24, 2015, 21:56 »
HST rulez....ten trening wymiata a pierwsze dni są slabe, ale z czasem zadowolenie wzrasta.

Cassieiyz_Pra

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 24, 2015, 22:01 »
takie malutkie obserwacjie dziś nie wiem czy to wina samego Xpanda czy HST tez sie tu udzielił jestem taki jakby bardziej napompowany mięśnie zrobiły sie twardsze i jakoś zaczynają inaczej wyglądać
ps: jak siedzicie na kompie po ok godzince tez wam robią sie wam pod cyckami takie uśmieszki czerwone : znaczy sie odcisnieta na skorze linia klatki ; ?? to chyba wina z troche bruzszka lapnąłem i sie ściskają cycki z bruzchem i odciskają .... chyba

loliii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 24, 2015, 22:28 »
fajne spostrzezenia - moja zona jak przeczytała o tych uśmieszkach to jeszcze sie smieje hehehehe

ps mnie tez sie robią uśmieszki czasami :D

Cassieiyz_Pra

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2015, 22:52 »
tu nie ma co sie smiac ino płakać ja sie gruby robie : ale w marcu zacznę biegać jak śnieg stopnieje wiec moze bedzie dobrze :D

Majkaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2015, 23:19 »
i znowu schudniesz nie wiadomo ile ; nie przejmuj sie, masz do lata sam spadnie

Swansonn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 25, 2015, 06:19 »
od biegania tak masa nie spadnie jak bedzie sie dobrze odżywiał a wydolność ogranizmu tez potrzebna

Majkaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 25, 2015, 07:02 »
tu właśnie o to chodzi, ze Cassieiyz_Pra sie zle odzywia ; rob 20-30min skakanki po treningu i odrazu po nich gainer.

Swansonn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 25, 2015, 07:12 »
tak by było najlepiej a Oli kupiłeś jakiego gainera ?? Sports one ma nawet niskie ceny, poprostu fajne gainerki , z górnej polki gain fast lub ultra mass ale one po 200zl za 4,5kg dodatni bilans kaloryczny musi byc zeby lapy rosly Oli :D:D:D

Cassieiyz_Pra

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 25, 2015, 08:16 »
hrhrhr tak kupuje w mrcu gainera... omadren 25 sie nazywa hrhrhr :

clash

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 25, 2015, 08:34 »
oli widze rozkręciłeś sie z koksem widze gratuluje powrotów do wagi po cyklu byle tak dalej rośnij duży
P.S linda w telewizji mówił ze jak będziesz pil mleko będziesz wielki

Cassieiyz_Pra

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 25, 2015, 08:43 »
12 dzien brania jak narazie w 10-tkach ze 100kg wskoczyłem na 105kg na innych partiach tak samo jak by coś w budowie sie troche zmieniło ręce troszke itd ... najbardziej podoba mi sie pompa na treningach wymiary wagi i obwody narazie nie sprawdzam bo sie boje sprawdzę na sam koniec :D jak narazie wszystko zmierza w dobrym kierunku ... tylko przy tym HST troszke dodaje do rak bo czuje taki niedosty lekki a jeszcze jak na ta pompe sie patzry to czuje sie jak jeszcze zrobie kilka powtórzeń to miesien wyskoczy ze skory wiec dorzucam po 1-2 seryjki takie male zboczenie i narazie to na tyle by było :D

certsaailinuxs

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 25, 2015, 08:49 »
Cassieiyz_Pra czy ta pompa na treningach sie utrzymuje również po skonczonym 'pakowaniu' ??

Cassieiyz_Pra

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 25, 2015, 08:51 »
hmmm czy ja wiem nie az tak długo jest powiedział bym ze krotka ale zajebista

Cassieiyz_Pra

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 25, 2015, 08:55 »
112kg 3 serie po 5 ruchow a to dopiero poczatek i 60kg kratownica na tripa : i 95kg na skosie :D sasasa ...... sila idzie ....... szkoda ze nie obwody

loliii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Xpand- Relacja
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 25, 2015, 09:01 »
ladnie!!! w sumie nie ma dobrego porownania bo lecisz na HST ale obserwuje twoja relacje bo bede dawał XP + mono na kolejny cykl , napiszj eszcze czy na poczatku nie miales jakiejś telepawki bo słyszałem wiele osób które sie skarżyły ze na poczatku mialy problemy - drzenie rak i tym podobne

Tags: